Logistika a sklady

cargo-partner jako člen Nippon Express

cargo-partner jako člen Nippon Express. Mezinárodní poskytovatel přepravy a logistiky se stal členem skupiny Nippon Express přesně před 100 dny, 4. ledna 2024, a tuto příležitost si připomněl 8. ledna velkolepou inaugurační slavností ve vídeňském paláci Hofburg. cargo-partner a Nippon Express se hned pustili do práce, pravidelně se schází více než deset pracovních skupin, které dosud řešily 180 úkolů.

Společnost cargo-partner, která byla založena v roce 1983 jako soukromá společnost, se rozrostla z 5 na 4 000 zaměstnanců se 160 pobočkami ve více než 40 zemích. Celosvětová síť cargo-partner je obzvláště silná ve střední a východní Evropě a ideálně doplňuje síť společnosti Nippon Express. Tato první část transformace se soustředila na identifikaci synergií a hledání oblastí, ve kterých se obě společnosti navzájem doplňují a využívají své silné stránky.

„Při pohledu na prvních 100 dní spolupráce jsem hrdý na profesionalitu, pozitivní přístup a odhodlání, které prokázaly týmy cargo-partner i společnosti Nippon Express. Máme jedinečnou příležitost vybudovat něco trvalého a velkého a začali jsme spolupracovat na projektech, abychom si navzájem pomáhali a podporovali se. Jsem plně přesvědčen, že „najdeme cestu“ tím, že to „budeme brát osobně“. Nejen z obchodního hlediska, ale i z hlediska firemní kultury se tyto dvě společnosti k sobě ideálně hodí,“ říká Luca Ferrara, CEO cargo-partner.

Nový design loga

Jedním z prvních kroků bylo přizpůsobení vizuální identity společnosti cargo-partner a zavedení loga, které si stále zachovává tradiční racky společnosti cargo-partner, ale je doplněno nápisem „Member of Nippon Express“, aby se znázornilo, že společnost cargo-partner se nyní stala součástí ještě větší skupiny s více než 70 000 zaměstnanci. Toto logo je již viditelné na pobočce cargo-partner ve Fischamendu a postupně se zavádí do všech kanceláří cargo-partner.

Zavedení správného nastavení 

Zvýšený objem v letecké a námořní přepravě zvýší konkurenční výhodu skupiny na globálním trhu. Umožní pohotově reagovat na různorodé požadavky zákazníků po celém světě, zlepší logistické možnosti mezi Asií a Evropou a posílí její globální strukturu zákazníků. cargo-partner vyvinul speciální odborné znalosti v oblasti LCL. Jako jeden z předních poskytovatelů LCL přeprav ve střední a východní Evropě provozuje cargo-partner vlastní týdenní sběrné konsolidační linky z více než 20 asijských a východostředomořských zemí do svých terminálů v Koperu a Lublani.

Rozšíření možností skladování

Společnost cargo-partner nyní nabízí po celém světě 300 000 m² skladových prostor určených k optimalizaci dodavatelských řetězců a zvyšování provozní efektivity pro své zákazníky, od celodřevěného iLogistics Center ve Vídni až po moderní zařízení v Asii a USA. Společnost Nippon Express vlastní skladové prostory o rozloze přibližně 2,95 milionu metrů čtverečních v Japonsku a přibližně 2,4 milionu metrů čtverečních v zámoří. společnost cargo-partner získá přístup i do těchto skladů, čímž získá větší flexibilitu pro dokonalou podporu dodavatelského řetězce svých zákazníků.

Společný projekt Expo 2025 v Ósace

Expo 2025 se bude konat v japonské Ósace od 13. dubna do 13. října 2025. Japonská asociace jmenovala společnost Nippon Express za poskytovatele komplexní logistiky pro EXPO 2025. Je stanoveným zpracovatelem nákladu na místě, pověřeným a doporučeným poskytovatelem logistických služeb. cargo-partner podpoří tento projekt svou hustou a rozsáhlou sítí ve střední a východní Evropě.

„Tohle jsou první vrcholy společné cesty, která teprve začala,“ uzavírá Luca Ferrara, „příležitosti jsou nekonečné a my jako tým se je snažíme všechny využít.“

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button