Logistika a sklady

cargo-partner na Transport Logistic

cargo-partner na Transport Logistic. Mezinárodní poskytovatel přepravy a informační logistiky se opět představí na předním logistickém veletrhu v Mnichově pořádaném od 9. do 12. května 2023. Společnost cargo‑partner tuto akci letos pojme jako příležitost oslavit své 40. výročí společně se zákazníky a partnery a ukázat své portfolio služeb v oblastech e-commerce, EMERGENCY, skladování a digitálních řešení.

Veletrh Transport Logistic se v Mnichově koná každý druhý rok od roku 1978 a je předním světovým veletrhem pro logistiku, mobilitu, IT a řízení dodavatelského řetězce. Poté, co byl v roce 2021 pořádán jako čistě virtuální akce, je tento rok prvním dokladem, že se Transport Logistic po pandemii COVID-19 vrací k plně prezenční akci. 

Stejně jako v předchozích letech – včetně úspěšné online akce před dvěma lety – se společnost cargo-partner zúčastní veletrhu v Mnichově spolu s dalšími poskytovateli mezinárodní logistiky, aby zde představila své portfolio služeb a diskutovala o nejnovějším vývoji v oboru. Stánek společnosti cargo-partner se nachází v hale A5, stánek č. 408.

Společnost cargo-partner tuto akci letos pojme jako příležitost k oslavě 40. výročí svého založení. Tým cargo-partner bude navíc prezentovat komplexní řadu dopravních a logistických řešení společnosti, zaměří se obzvlášť na e-commerce, NOUZOVÉ přepravní služby, globální skladovací kapacity a také na rostoucí portfolio digitálních řešení, která tato společnost nabízí pro řízení dodavatelského řetězce, včetně platformy SPOT a jejího modulu pro správu nákupních objednávek.

Pan Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, řekl: „Transport Logistic je jedním z nejdůležitějších každoročních setkání globálního logistického průmyslu. V souladu s naším mottem „bereme to osobně“ je náš tým nadšený, že se může k této události připojit, a opravdu si užíváme této příležitosti opět se osobně setkat s našimi váženými zákazníky a partnery po letech lockdownů a online setkání.“

V roce 2023 organizátoři očekávají přes 2 300 vystavovatelů a přes 64 000 návštěvníků z celého světa, včetně mnoha návštěvníků z Německa. Společnost cargo-partner je v Německu od roku 2000 zastoupena vlastními kancelářemi. Dnešní zastoupení tohoto poskytovatele logistiky v Německu zahrnuje sedm kanceláří, v Mnichově Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku a Stuttgartu, s celkem téměř 200 zaměstnanci a také nejmodernější skladový objekt v obci Sottrum u Hamburku disponující 10 000 m² skladových prostorů. 

Celosvětová síť společnosti cargo-partner mezitím stále roste. V roce 2022 otevřel tento poskytovatel logistiky nové pobočky ve Španělsku, Mexiku, Řecku, Velké Británii a Indonésii a rozšířil své sklady ve Slovinsku, Chorvatsku a Číně. Do budoucna klade tato společnost strategický důraz na další posilování své sítě v západní Evropě. 

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button