Logistika a sklady

cargo-partner spustil LCL servis 

cargo-partner spustil LCL servis. Mezinárodní poskytovatel přepravy a logistiky opět rozšířil svoji nabídku LCL řešení a zavedl novou službu konsolidace námořní přepravy nebezpečného zboží z Číny do Evropy. Servis je vhodný pro různé automobilové produkty, včetně komponentů, autobaterií a elektronického zboží s různými typy integrovaných baterií.

Jelikož rejdařské společnosti reagují na nižší poptávku blank sailingy, cargo-partner reaguje na potřebu nabídnout svým zákazníkům větší flexibilitu a odpovídá na speciální požadavky. Za účelem splnění těchto výzev zavedl poskytovatel logistiky novou týdenní konsolidovanou přepravní službu pro zboží, které Mezinárodní námořní organizace (IMO) klasifikuje jako DG třídy 8 a DG třídy 9. Tato klasifikace zahrnuje produkty, jako jsou různé typy baterií, celá elektrická vozidla, ruční elektrické nářadí, e-kola a e-koloběžky, jakož i mnoho jiných elektronických zařízení s integrovaným zdrojem energie.

cargo-partner nabízí tento servis s týdenními odjezdy ze Šanghaje do Koperu s průměrným tranzitním časem 29 dní mezi přístavy. Dodatečný door-to-door servis zahrnuje vyzvednutí a konsolidaci odkudkoli v Číně, dekonsolidaci v logistických centrech cargo-partner v Budapešti a Lublani a doručení do jakéhokoli místa určení v Evropě. Kromě toho může poskytovatel logistiky nabídnout celou řadu možností konsolidace námořních přepravců a kupujících.

„Spousta našich zákazníků hledá spolehlivé řešení pro své importní zásilky z Asie – zejména pro odvětví, která vyžadují specifické komponenty baterií,“ vysvětluje Felix Miletich, Corporate Director Product Management Sea Cargo LCL v cargo-partner. „S našimi specializovanými LCL službami pro nebezpečné zboží, které zahrnují širokou škálu baterií, akumulátorů a jiných nabíjecích článků, můžeme poskytnout stabilní a rozumnou alternativu k jiným formám přepravy.“

Další řešení pro nebezpečné zboží leteckou a silniční přepravu

Kromě této nákladově výhodné služby námořní LCL přepravy nabízí cargo-partner na požádání také řešení pro DG náklad leteckou a silniční dopravou. Společnost má dlouholeté zkušenosti s přepravou nebezpečného zboží z Asie do Evropy a opačně, jakož i na jiných oblíbených mezinárodních přepravních trasách, včetně door-to-door řešení, celního odbavení a komplexních logistických služeb prostřednictvím své rozsáhlé sítě skladů.

Zdroj
cargo-partner

Přečtěte si také

Back to top button