Logistika a sklady

DACHSER DEWO: Jan Madro odborníkem na skladové procesy

Mezinárodní logistický provider DACHSER věnuje optimalizaci a zvýšení efektivity maximální úsilí.

K tomu, aby logistické procesy byly plně pod kontrolou, si vzdělává i své vlastní auditory – zaměstnance na pozicích DENO (DACHSER Expert Network Operations) a DEWO (DACHSER Expert Warehouse Operations). Náročný interní certifikační proces nedávno úspěšně absolvoval Jan Madro z pobočky DACHSER Břeclav a stal se tak jedním z pouhých 29 DEWO specialistů v celé skupině DACHSER a prozatím jediným v České republice.
 
Jan Madro (27) nastoupil do DACHSERU v roce 2008. V rámci tzv. Trainee programu měl možnost seznámit se s prací ve všech odděleních společnosti, ve své profesní dráze pak pokračoval na pobočce DACHSER Břeclav, kde pracoval jako disponent pro leteckou a námořní přepravu a kurýrní zásilky. Od roku 2013 pak působil na pozici projektového koordinátora pro klíčové zákazníky. V roce 2014 absolvoval náročný vzdělávací program v centrále společnosti a v DACHSER Academy v německém Kolíně nad Rýnem a nyní pracuje jako tzv. DEWO – specialista pro skladové operace.
 
„Jan Madro je výborným příkladem toho, jak u nás mohou naši zaměstnanci úspěšně kariérně růst,“ říká Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a. s., a dodává, „velmi nás těší, že se i v rámci celé skupiny DACHSER můžeme pochlubit šikovnými mladými lidmi, kteří dosáhnou na tak vysokou interní laťku jakou je certifikace na pozici DEWO.“
 
Jan Madro je na své pozici zodpovědný za nepřetržité optimalizování vlastního skladového IT programu společnosti DACHSER s názvem MIKADO a všech skladových procesů s cílem zvýšení produktivity a efektivity skladových operací. Má na starosti také implementaci systému u nových zákazníků a nastavení nových procesů u zákazníků stávajících. Kromě toho se bude věnovat i školení svých kolegů pro užívání a obsluhu systému MIKADO.
 
Jan Madro mluví anglicky a částečně německy. Ve volném čase se věnuje hudbě – pro svoji kapelu, kde působí jako kytarista, skládá hudbu a také se učí na piano. Mezi jeho další záliby patří četba a fitness, rád tráví čas s rodinou a přáteli.

Přečtěte si také

Back to top button