Logistika a sklady

DACHSER jezdí pro e-shop drobných zakázek společnosti Tondach

Mezinárodní logistický provider DACHSER rozšířil spolupráci s největším výrobcem střešní krytiny u nás, společností Tondach.

Od začátku července doručuje i drobné zásilky z nového internetového obchodu Tondachu, a to s působností po celé České republice. E-shop drobných zakázek Tondachu, který spustil provoz 4. července 2013, je určený pro drobné stavební firmy, pokrývače, domácí opravy střech i urgentní zásilky na stavby, kde se náhle zjistil nedostatek střešních tašek. DACHSER bude tyto drobné zásilky dodávat v rámci své sítě sběrné služby po celé republice.
 
„Jsme rádi, že se naše spolupráce se společností Tondach dále rozvíjí,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s.  DACHSER a Tondach totiž spolupracují již čtvrtým rokem. „Už nyní zajišťujeme logistiku pro všechny kusové zásilky Tondachu a nový internetový obchod nám do naší sítě přinese zásilky ještě menšího objemu.  
I s tím se umíme dobře vypořádat,“ komentuje Jan Polter výzvy, které rozšíření spolupráce přináší.
 
„Důvodem pro otevření našeho e-shopu se střešní krytinou a příslušenstvím, tzv. tunningem, byla stoupající poptávka po zásilkách čítajících několik málo střešních tašek či karton s drobným materiálem,“ říká Josef Libotovský, vedoucí logistiky a distribuce společnosti Tondach Česká republika s.r.o., a dodává, „věřím, že s novou službou uspokojíme i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a DACHSER je pro nás zárukou včasného a přesného dodání.“
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button