Logistika a sklady

DACHSER otevírá gateway do Latinské Ameriky

Mezinárodní logistický provider DACHSER rozšiřuje svoji nabídku pro letecké přepravy.

Od nynějška nabízí napojení Latinské Ameriky na svoji globální síť, a to přes gateway v Miami na Floridě.
 
Nový koncept tzv. gateway v Miami umožňuje společnosti DACHSER konsolidovat letecké zásilky z Evropy, Asie a Severní Ameriky a nabízí odtud pravidelné linky na všechna velká letiště v Argentině, Brazílii, Čile, Kolumbii, Mexiku a Peru.
 
„Touto službou optimalizujeme propojení naší celosvětové letecké a námořní logistiky. Nový koncept nám umožňuje nabízet našim zákazníkům větší kapacity za konkurenční ceny a reagovat na jejich rostoucí požadavky s ještě větší flexibilitou,“ říká Guido Gries, Managing Director Air & Sea Logistics v Americe. „Kromě toho, díky naší kontrole leteckých zásilek v překládkových centrech, jsme schopni zajistit i vysokou kvalitu přeprav.“
 
DACHSER nabízí vedle služeb samotné letecké nebo námořní přepravy přes svoji leteckou bránu v Miami také inovativní kombinaci leteckých a námořních přeprav, a to v obou směrech.
 
Miami hraje jako globální logistický hub stále významnější roli v mezinárodním obchodě. Letiště Miami International Airport je nejdůležitější bod pro spojení s Karibikem a Latinskou Amerikou a v minulých letech se vyznačovalo kontinuálním růstem objemu leteckých přeprav. Podle údajů letiště je Miami International Airport (s objemem 1,9 milionů tun přepravených leteckých zásilek do celého světa v roce 2014) největším letištěm v USA v oblasti carga a na 9. místě v celosvětovém porovnání. Kromě toho nabízí Miami nejvíce letů do Latinské Ameriky. Přibližně 80 procent všech leteckých přeprav je určeno pro jižní část tohoto kontinentu.

Přečtěte si také

Back to top button