Logistika a sklady

DACHSER posiluje přímá spojení s Beneluxem

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic spustil nové přímé linky sběrné služby do Nizozemí a Belgie.

Od nynějška tak mohou čeští exportéři využít i každodenního spojení do Zevenaaru na východě Nizozemí a do belgického města Willebroek nedaleko Antverp.
 
Sběrná služba společnosti DACHSER Czech Republic je založená na husté evropské síti poboček pozemní přepravy a pravidelně nataktovaných přímých linkách. Z České republiky každý den odjíždí 69 linek do celé Evropy. Pro exportéry to představuje jistotu pravidelného spojení do jejich cílových destinací a možnost odesílat i menší objemy zásilek přesně tak, jak to jejich výrobní či obchodní aktivity právě vyžadují.
 
„Naše statistiky ukazují, že Benelux nabývá pro český export stále více na důležitosti,“ říká Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a. s., a dodává, „co se počtu zásilek do tohoto regionu týče, zaznamenali jsme ve srovnání s předloňským rokem téměř 80% nárůst. Na tuto zvýšenou poptávku proto reagujeme posílením našich exportních linek.“
 
Společnost strategicky buduje svoji síť v Beneluxu již od 70. let a například v loňském roce v Belgii otevřela nový překládkový terminál o velikosti 7 000 m2. DACHSER Czech Republic nyní jezdí do 4 destinací v Beneluxu – Zevenaar (Nizozemí), Waddinxveen (Nizozemí), Mouscron (Belgie) a Willebroek (Belgie) – pokrývá tím všechny klíčové destinace v tomto regionu a díky propojení pozemní logistiky s námořními přepravami nabízí svým zákazníkům i výborný přístup na zámořské trhy.
 

Přečtěte si také

Back to top button