Logistika a sklady

DACHSER získal ocenění za nejvyšší spolehlivost

Lufthansa Cargo vyznamenala obchodní oblast DACHSER Air & Sea Logistics oceněním Lufthansa Cargo Quality Award Europe & Africa 2014.

Ocenění bylo uděleno za vynikající kvalitu tohoto logistického providera v regionech Evropa a Afrika a je synonymem pro nejvyšší spolehlivost, a to v rámci celého konkurenčního prostředí v logistice.
 
Významným kritériem pro udělení ceny je pro Lufthansa Cargo „flown as planned performance“ (letecká zásilka přepravená v plánovaném čase). K tomu patří zejména kvalita zadávání zakázek, minimální No-Show-Cargo a indikátor plnění zásad Cargo 2000 RCS  (zásilka převzatá od speditéra plně připravená k přepravě). Tato kritéria měřila Lufthansa Cargo na měsíční bázi a na základě nich vyznamenala jen tři obchodní partnery s nejlepším výkonem. V kategorii spedice a poskytovatelé logistických služeb, kteří pro Lufthansa Cargo realizují v regionu Evropa/Afrika měsíčně minimálně 200 leteckých zakázek, se DACHSER Air & Sea Logistics umístil na prvním místě.
 
„Kvalita je u nás v DACHSERU tou základní hodnotou našeho podnikání,“ říká Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a. s., a dodává: „Ocenění Lufthansa Cargo ukazuje, že se naše úsilí vyplatilo.“

Přečtěte si také

Back to top button