Logistika a sklady

DHL Freight partnerem Lipských veletrhů

DHL Trade Fairs & Events, obchodní jednotka společnosti DHL Freight, znovu získala smlouvu na poskytování logistických služeb pro Lipské veletrhy (Leipzig Trade Fair).

Smlouva byla vyjednána na dobu pěti let. Na rozdíl od předchozích let je nyní DHL jediným logistickým partnerem všech veletrhů, což odráží snahu pořadatelů o dlouhodobé partnerství. „V posledních letech se ukázalo, že DHL TradeFair & Events je solidním a spolehlivým partnerem. Chtěli jsme toto partnerství rozšířit a prohloubit i kvůli inovativnímu systému a doplňkovým službám, které DHL poskytuje. Výhody tohoto partnerství budou také přínosem pro naše zákazníky a vystavovatele,“ řekl Markus Geisenberger, generální ředitel společnosti Leipziger Messe GmbH.
 
Podpisem nové dohody zůstává společnost DHL i nadále zodpovědná za poskytování logistických služeb ve veletržním areálu v Lipsku. To zahrnuje jak tradiční dopravní služby, tak i služby přidané hodnoty, jako je celní odbavení, dočasné skladování a organizace veletrhu. Společnost také využívá svůj inovativní IT systém, který přispěl k rozhodnutí organizátorů vybrat si pouze jednoho poskytovatele logistických služeb.

„Německé veletrhy jsou nejdůležitější na světě. To, že jsme oficiálním přepravcem Lipských veletrhů, je pro nás nejen vynikající referencí, ale také strategicky důležitým impulzem pro celkový růst naší společnosti. Je to něco, co bude přínosem pro všechny kanceláře naší jednotky DHL TradeFair & Events po celém světě. Naším cílem je stát se logistickým partnerem všech významných světových veletrhů. A právě Lipsko představuje důležitý krok na této cestě,“ uvedl Vincenzo Scrudato, generální ředitel DHL TradeFair & Events.

 
DHL Trade Fair & Events má pobočky ve Frankfurtu, Hannoveru, Kolíně nad Rýnem a Lipsku a obsluhuje všechna ostatní německá veletržní města. Tato obchodní jednotka má globální síť s pobočkami po celém světě, včetně Birminghamu, Ženevy, Istanbulu, Moskvy, Bombaje, Osla, Šanghaje, Stockholmu, Verony a Vídně.
 

Přečtěte si také

Back to top button