Logistika a sklady

Dokončuje se park P3 Prague D8 – poslední sloup poslední budovy parku slavnostně pokřtěn

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, slavnostně vztyčila poslední sloup u poslední haly parku P3 Prague D8.

Nová budova na míru o velikosti 23 445 m2 je určená pro společnost VF Corporation – největšího nájemce tohoto parku.
 
VF Corporation, která vlastní prémiové lifestylové maloobchodní značky oblečení, jako jsou VANS, The North Face, Wrangler či Timberland, se do parku P3 Prague D8 nastěhovala v roce 2004 a od té doby je zde jedno z hlavních center evropské distribuční sítě této společnosti. Společnost P3 letos na jaře předala firmě VF Corporation novou halu o rozloze téměř 40 000 m2, která se zároveň stala největším projektem na míru realizovaným P3 v České republice. Smlouva na další budovu, jejíž dokončení je naplánováno na duben 2016, pak byla uzavřena jen 8 měsíců poté. Po dokončení poslední fáze výstavby přesáhne celková plocha využívaná společností VF Corporation v parku P3 Prague D8 106 000 m2. Potřeba dalších prostor je důsledkem pokračující expanze korporace v celé Evropě.
 
Průmyslový areál P3 Prague D8 leží severně od Prahy. Díky nové dopravní situaci v metropoli po otevření tunelu Blanka disponuje komfortním spojením do všech částí města a nabízí ještě více než 14 000 m2 průmyslových ploch k pronájmu. 

Přečtěte si také

Back to top button