Logistika a sklady

Expanze P3 pokračuje: Nová hala pro společnost Damco je již 70. průmyslovou nemovitostí P3 v ČR

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, pokračuje v rozšiřování svého portfolia a nyní tak v České Republice vlastní, pronajímá a spravuje celkem 70 budov.

Tou poslední se stala distribuční hala na míru (Build-To-Suit) o velikosti 4 581 m2, která byla předána společnosti Damco Czech Republic v parku P3 Hradec Králové. Damco, jako jedna z předních logistických společností, tak bude nyní využívat skladové, distribuční a kancelářské prostory ve třech halách o celkové rozloze 28 000 m2.
 
„Expanze našich zákazníků je důkazem jejich spokojenosti s našimi službami. Společně s nimi tak rosteme i my. Díky tomu se nyní naše portfolio rozšířilo na 70 průmyslových nemovitostí v České republice a celkem tak na 146 průmyslových nemovitostí v 9 zemích, ve kterých působíme,“ říká Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku a dodává: „Vše, co děláme, děláme s vášní a věříme, že v letošním roce celková zastavěná plocha v rámci našeho portfolia v České republice překročí magickou hranici 1 milionu čtverečních metrů.“
 
Nová hala H2, která se stala zároveň poslední budovou parku P3 Hradec Králové, je součástí dohody o rozšíření působnosti společnosti Damco.  Důvodem expanze byla především spokojenost s poskytovanými službami společnosti P3 a výborná lokalita parku, která firmě Damco umožňuje efektivnější obsluhu zákazníků.
 
Park P3 Hradec Králové se nachází v Dobřenicích na dálnici D11, která spojuje Prahu a Hradec Králové. Celková rozloha parku je 49 436 m2, což přibližně odpovídá velikosti osmi fotbalových hřišť.  Předáním nové haly pro společnost Damco se park P3 Hradec Králové zařadil mezi další dokončené parky v portfoliu společnosti P3. Kromě Damco patří mezi jeho další nájemce například společnosti Vetro-plus a Den Braven.
 
Damco Czech Republic, specialista v oblasti logistických služeb na míru a řešení v oblasti supply chain managementu, patří do celosvětové skupiny Maersk Group a ve více než 100 zemích světa zaměstnává přes 11 000 lidí.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button