Logistika a sklady

Goodman podepsal novou nájemní smlouvu se společností Coindu v Goodman Senec Logistics Centre na Slovensku

Skupina Goodman („Goodman“ nebo „skupina“), celosvětový lídr v oblasti vlastnictví, rozvoje a správy průmyslových nemovitostí, podepsala novou smlouvu se společností Coindu na pronájem prostor o rozloze 3 458 m2 v Goodman Senec Logistics Centre na Slovensku.

Společnost Coindu, založená v roce 1988, působí výhradně v sektoru automotive. Vyrábí a dodává automobilové komponenty jako například kožené, látkové a PVC čalounění. Vyrábí také příslušenství do interiéru například loketní opěrky, hlavové opěrky a dveřní panely.
 
„Společnost Coindu si zvolila Goodman Senec Logistics Centre pro jeho strategickou polohu, kvalitní technické parametry nabízené v nových objektech a technickou a provozní podporu ze strany společnosti Goodman,“ řekl Filipe Ribeiro Purchasing Group Manager společnosti Coindu.
 
Smlouva se společností Coindu byla podepsána pouhý měsíc po dokončení spekulativní výstavby jednotky v budově B. Jedná se o poslední z šesti nájemních smluv uzavřených v roce 2015, které představují celkem 33 000 m2 průmyslových ploch. Nemovitost zahrnuje sklad „třídy A“ o rozloze 3 291 m2 s parkovacím stáním pro 12 osobních a 4 nákladní vozidla a 167 m2 kancelářských prostor a sociálního zázemí.
 
„Naší strategií je poskytovat našim zákazníkům to nejvhodnější řešení. Dosavadní rozvoj Goodman Senec Logistics Centre je potvrzením naší schopnosti nabídnout komplexní řešení počínající kvalitním servisem v oblasti developmentu a to bez ohledu na technickou náročnost, až po aktivní správu majetku po celou dobu trvání nájemní smlouvy,“ komentoval Jan Palek, Goodman Country Manager CZ & SK.
 
Realitním poradcem transakce byla společnost JLL. „Goodman Senec Logistics Centre se nachází v jedné z nejvyhledávanějších logistických lokalit na Slovensku. Po důkladné analýze navrhovaných možností si společnost Coindu zvolila ideální kombinaci kvalitního servisu v oblasti developmentu, komplexního stavebního řešení a strategické lokality. Díky profesionalitě a flexibilitě všech stran se nám podařilo dokončit jednání po čtyřech měsících,“ řekla Michaela Tomková, Consultant ve společnosti Jones Lang LaSalle Slovakia.
 
Goodman Senec Logistics Centre
 
Goodman Senec Logistics Centre je ve vlastnictví Goodman European Partnership (GEP), hlavního evropského realitního investičního nástroje společnosti Goodman. Centrum má ideální polohu pouhých 18 km od letiště v Bratislavě, což z něj dělá jedno z největších a nejatraktivnějších logistických areálů na Slovensku. Je snadno dostupné z dálnice D1 s napojením na Bratislavu a Trnavu, rychle rostoucí logistická centra v Polsku a nabízí také snadnou dostupnost z České republiky a Rakouska. Po dokončení výstavby bude logistické centrum disponovat až 140 000 m2 vysoce kvalitních logistických ploch.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button