Logistika a sklady

Hledáte firmu, kde si zaměstnanců opravdu váží? Zkuste DHL Supply Chain. Je to totiž zaměstnavatel roku v Česku.

Společnost DHL Supply Chain získala prestižní ocenění Top Employer 2022 v České republice. Zároveň byla vyhlášena jako jeden z nejlepších zaměstnavatelů pro celou Evropu.

Našich zaměstnanců si nesmírně vážíme a snažíme se dělat pro jejich spokojenost maximum. Ve strategii růstu naší společnosti je neustálý rozvoj v oblasti lidských zdrojů jednou z našich klíčových priorit a hodnot. Certifikát Top Employer je důkazem, že vytváříme inkluzivní a vysoce výkonné pracoviště. Oceňuje také naše vysoké standardy v oblasti lidských zdrojů, které uplatňujeme v celé naší organizaci,“ vysvětluje Filip Budík, ředitel DHL Supply Chain v České republice.

Přečtěte si také

Firmy, které byly certifikovány jako Top Employer, usilují o zlepšování pracovního světa. Jejich pozornost je zaměřena na zaměstnance, jimž nabízejí výjimečné pracovní prostředí a skvělé možnosti pro profesní rozvoj. Top Employers Institute zkoumá společnosti na základě jejich údajů, které poskytnou v rámci průzkumu HR Best Practices Survey. Dotazník zahrnuje šest okruhů z oblasti lidských zdrojů s dvaceti tématy, mezi něž patří mimo jiné zaměstnanecká strategie, pracovní prostředí, získávání talentů, vzdělávání, celková pohoda zaměstnanců nebo diverzita a inkluze.

„Navzdory náročné situaci, která stejně jako v předchozím roce významně ovlivňovala podniky na celém světě, společnost DHL Supply Chain i nadále ukazuje, že je pro ni prioritou udržovat pro své zaměstnance vynikající podmínky na pracovišti. Společnost DHL Supply Chain pokračuje v úspěšném překonávání výzev v měnícím se světě práce a současně neúnavně pracuje na tom, aby pozitivně ovlivňovala životy svých zaměstnanců,“ doplňuje generální ředitel společnosti Top Employers Institute David Plink.

Přečtěte si také

Back to top button