Logistika a sklady

Ještěrka Cup již tuto sobotu

Již první zářijovou sobotu se v prostorách parkoviště před O2 arenou roztočí kola „ještěrek“ – vysokozdvižných vozíků, které budou závodit v jedinečném závodě Ještěrka Cup.

Napínavý závod doplní zábavný program pro malé i velké návštěvníky a bude i pokus o nový český rekord. Ještěrka Cup je nejen závodem, ve kterém soutěží řidiči vysokozdvižných vozíků v přesné a bezpečné manipulaci s nákladem, ale i zábavnou podívanou se zajímavým doplňkovým programem. Na návštěvníky čeká celá řada atrakcí – pro milovníky adrenalinu je připravená Wipe Out Zóna – atrakce inspirovaná slavným TV seriálem Drtivá porážka.
 
Na své si přijdou i příznivci Segway, kteří budou závodit v soutěži zručnosti, a k vyzkoušení budou i ekologické vozy na stlačený zemní plyn (CNG). Odvážní muži i ženy mohou změřit své síly v silovém kladivu a páce. Organizátor, společnost Linde Material Handling, myslel i na ty  nejmenší návštěvníky – pro děti je připravena například soutěž o nejhezčí obrázek Ještěrky a další atrakce, a ve 14 hodin vystoupí skupina DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND.
 
Ještěrka Cup se koná v sobotu 6. září 2014 od 9.00 do 17.00 hod před O2 arenou v blízkosti Galerie Harfa (Českomoravská 2345/17, Praha 9) a je pro všechny návštěvníky zdarma.
 

Přečtěte si také

Back to top button