Logistika a sklady

Jungheinrich představuje nový horizontální vychystávací vozík

O deset procent vyšší výkon a současně o pět procent nižší spotřeba energie / Vozík lze dodat i s technologií Li-Ion.

Jungheinrich uvedl na veletrhu LogiMAT 2015 na trh nový horizontální vychystávací vozík. ECE 220/225 je kompletně novým horizontálním vychystávacím vozíkem vyvinutým ve společnosti Jungheinrich. Jedním z hlavních parametrů nové generace vozíků je až o deset procent vyšší překládací výkon. Ten je výsledkem úplně přepracované technologie pohonu a elektroniky tak, aby se podstatně zvýšilo zrychlení a překládací výkon.  
 
Řídicí elektronika vozíku ECE 220/225 a softwarové vybavení, které je rovněž od Jungheinrichu, bylo optimalizováno s ohledem na výkon motoru. „Ačkoliv je překládací výkon vyšší, spotřeba energie byla snížena o pět procent“, vysvětluje Stefan Hirt, vedoucí produktového managementu vysokozdvižných a horizontálních vychystávacích vozíků  Jungheinrich. Na přání je možné dodat sady dalšího vybavení, které výrazně snižují spotřebu energie. 
 
Vysoké hodnoty výkonu, nízké náklady na energii
ECE 220/225 je schopen přepravovat náklady až do hmotnosti 2 500 kg. Vozík může být vybaven různými výkonovými variantami. Stefan Hirt uvádí: „Již ve standardním vybavení nabízí vozík velmi dobré hodnoty výkonu, které patří v současné době k nejlepším na trhu“ Rovněž nové, ergonomicky uspořádané pracoviště řidiče s různými opěrkami zad a variantami plošiny přispívá k vysoké efektivitě. Nový horizontální vychystávací vozík je možné dodat se dvěma různými koncepcemi baterie. Může být vybaven olověnou baterií (ECE 220/225) nebo Li-Ion technologií (ECE 220i/225i).
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button