Logistika a sklady

Kühne + Nagel nabízí denní sběrnou linku mezi Českou republikou a Řeckem

Kühne + Nagel nabízí denní sběrnou linku mezi Českou republikou a Řeckem.

Touto přímou linkou se napojuje na nově zřízený východoevropský hub ve Vídni, který poskytuje více než 300 spojení v rámci evropského regionu. Sběrné linky mají pevně stanovené přepravní časy a pevné jízdní řády s odjezdy každý den, čímž umožní podstatně lepší propojení a vyšší spolehlivost. Rozšíření služby v oblasti pozemní přepravy je zárukou “door to door ” doručení z a do každého PSČ v Evropě.
 
Kühne + Nagel nabízí v rámci své evropské silniční sítě spojení do více než 38 zemí se 150 terminály a 1400 odjezdy. V roce 2011 bylo přepraveno 16 milionů mezinárodních a vnitrostátních zásilek. S vývojem nových sběrných přímých linek se zhušťuje sběrná evropská síť, která bude do budoucna stále rozvíjena.
 
O společnosti Kühne + Nagel
Se svými přibližně 63 000 zaměstnanci v 1000 provozovnách ve více než 100 zemích patří Kühne + Nagel mezi největší světové logistické společnosti. Silná pozice na trhu je dána námořní, leteckou a kontraktní logistikou a podnikáním v silniční dopravě s jasným zaměřením na poskytování logistických řešení nejvyšší kvality na bázi informačních technologií.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button