Logistika a sklady

LOréal Poland opět se společností Prologis

Obnovení nájemní smlouvy na 19 500 metrů čtverečních v Prologis Park Błonie II.

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil podpis prodloužené nájemní smlouvy se společností L’Oréal Poland na 19 500 metrů čtverečních distribučních prostor v Prologis Park Błonie II v blízkosti Varšavy. Prologis úzce spolupracuje s L’Oréal Poland od roku 1999. Společnost si nejprve pronajímala distribuční prostory v Prologis Park Błonie a v roce 2010 se přestěhovala do parku Prologis Park Błonie II. Transakci zprostředkovala realitně poradenská agentura Colliers International.
 
„Jsme potěšeni, že se nám podařilo prodloužit vztah s tak významným zákazníkem, jakým je L’Oréal Poland. Více než 15 let plní distribuční budovy Prologis požadavky L’Oréal Poland a umožňují společnosti fungovat na nejvyšší možné úrovni,“ řekla Emilia Szyszka, nájemní manažerka společnosti Prologis, „umístění parku, jeho kvalita, dostupnost vysoce kvalifikované pracovní síly a blízkost k obchodním partnerům jsou pro našeho zákazníka rozhodujícími výhodami.“ 
 
„Díky zaměření a flexibilitě společností Prologis a L’Oréal Poland jsme byli schopni dokončit vyjednávání ve velmi krátkém čase. Podpis smlouvy posiluje strategický význam Błonie a varšavské zóny II jako distribučního centra pro přední mezinárodní společnosti,“ řekl Tomasz Kasperowicz ze společnosti Colliers International v Polsku, která během transakce zastupovala společnost L’Oréal Poland.
 
Prologis Park Błonie II v současné době sestává ze tří distribučních budov o celkové rozloze 112 000 metrů čtverečních a disponuje potenciálem pro další výstavbu o rozloze 121 000 metrů čtverečních. Park je umístěn v průmyslové zóně Błonie-Pass, tři kilometry západně od centra Błonie, 500 metrů od silnice E30 (Berlín-Poznaň-Varšava-Biała Podlaska) a 10 kilometrů od křižovatky na Tłuste.
 
Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích v regionu (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko) a s portfoliem sestávajícím z více než 4,1 milionů metrů čtverečních je vedoucím vlastníkem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. září 2014).
 

Přečtěte si také

Back to top button