Logistika a sklady

Největší transakce v Business Parku Rudná uzavřena: 25 000 m2 pro Sportisimo

Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel dosud největší transakci v logistickém parku Business Park Rudná o celkové výměře 25 000 m2.

Společnost Sportisimo, prodejce sportovního vybavení s největší sítí prodejen v České republice, přejednala a prodloužila svou stávající nájemní smlouvu na 13 500 m2 skladových ploch a svůj pronájem rozšířila o dalších 11 500 m2. V Business Parku Rudná tak vznikl centrální logistický hub společnosti pro Českou republiku a Slovensko. S celkovými 25 000 m2 se Sportisimo stalo největším nájemcem areálu.
 
Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle, k tomu říká: “V roce 2013 a začátkem roku 2014 bylo v Business Parku Rudná uzavřeno 14 transakcí o celkové výměře téměř 90 000 m2, což řadí tento areál mezi nejúspěšnější logistické parky jak Praze, tak i v celé České republice. Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí tohoto úspěchu a zastupovat Business Park Rudná.”
 
O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150 000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.
 

Přečtěte si také

Back to top button