Logistika a sklady

Nová mezinárodní linka

Nová mezinárodní linka. Přepravní společnost VCHD Cargo zahájila provoz mezinárodní linky na trase Norimberk–Wrocław. Linka s pravidelnými každodenními odjezdy rozšířila portfolio společnosti na 112 linek, které každý den míří do všech koutů Evropy.

VCHD Cargo je specialistou na linkové přepravy, které využívají logistické, výrobní i retailové společnosti. V rámci Evropy nabízí mezinárodní spojení nejen se začátkem či koncem trasy v České republice.

Nová mezinárodní linka

Mezi takové linky se řadí i ta na trase Norimberk–Wrocław (Vratislav, Polsko), která je v provozu od konce minulého roku a společnost na ní přepravuje spotřební zboží v tandemové soupravě s výměnnými nástavbami. „Linka z Bavorska do polské Vratislavi jezdí po optimalizované trase, která využívá možnosti střídání řidičů, jak v naší centrále v Kladně, tak i v okolí německého města Chemnitz, kde se rovněž soustředí řada našich aktivit,“ uvádí Ing. Petr Kozel, CEO a předseda představenstva VCHD Cargo a.s., a dodává, „výměnné nástavby, které na linku nasazujeme, mají pro tento typ přeprav řadu výhod a naši zákazníci i řidiči oceňují například možnost jejich přednakládky, která zrychluje odbavení soupravy v místě nakládky.

VCHD Cargo disponuje flotilou kvalitních tažných a přípojných vozidel a průměrné stáří jejího vozového parku se pohybuje kolem tří let. Všechna vozidla flotily jsou vybavena i pro přepravy nebezpečného zboží dle dohody ADR a řada z nich umožňuje přepravy v řízeném teplotním režimu vhodné například pro distribuci potravin, barev a nátěrových hmot, kosmetiky a dalšího spotřebního zboží citlivého na teplotu.

Zkušení řidiči společnosti jsou zárukou bezpečné a úsporné jízdy a personální politika společnosti zabezpečuje plynulý provoz linek pomocí řidičů „střídačů“, kteří umějí nahradit svoje kolegy v případě potřeby na kterékoliv lince. Mezinárodní trasy linek plánují dispečeři s ohledem na optimální kombinaci rychlého doručení a úsporné jízdy a dispečink je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Zdroj
Tisková zprávaVCHD Cargo

Přečtěte si také

Back to top button