Logistika a sklady

Nové pronájmy v logistických areálech na západě Prahy

Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel před koncem roku 2012 dvě významné nájemní smlouvy v logistické lokalitě Praha-západ.

Společnost Foodish, která provozuje velkoobchod s potravinami, prodloužila a rozšířila pronájem industriálních prostor v Business Parku Rudná na 1.850 m2. Kromě skladů, které zde již má, v Business Parku Rudná otevře novou výrobní linku na výrobu těstovin.  
 
Tulipan Parku Hostivice si pronajala 8.000 m2 skladových a 1.000 m2 administrativních ploch dánská společnost Orifarm, která se zabývá importem generických léků a potravinových doplňků. Sklad v Hostivici u Prahy se stane základnou pro další expanzi firmy na středoevropské trhy.
-           
O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150.000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.    
 
O Tulipan Parku Hostivice
Tulipan Park Hostivice se nachází na západním okraji Prahy, přímo u pražského okruhu a rychlostní komunikace R6 (směr Karlovy Vary). Nabízí desetitisíce m2 skladových prostor s kancelářským zázemím, které uspokojí požadavky širokého spektra uživatelů z oblasti dopravy, logistiky a lehké výroby. Vlastníky areálu jsou tři nezávislé subjekty (Damco, Standard Life a Segro), společnost Orifarm si pronajala prostory v budově firmy Damco.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button