Logistika a sklady

Nový servis sběrné služby mezi Českou republikou a Velkou Británii

S nedávnou akvizicí RH Freight z Notinghamu/UK zprovoznila společnost Kühne + Nagel nové přímé linky mezi centrálními uzly v Praze a Nottinghamu, s cílem nabídnout rychlé a pravidlené spojení.

Nový servis ” z domu do domu ” zabezpečí pravidelnou sběrnou službu se spolehlivým časem dodávek s denním spojením pro improtní a 2* týdně pro exportní zásilky.Vzhledem k neustále rostoucímu exportu strojů a mechanických zářízení z České republiky do Velké Británie bude využívat nové služby především strojírenské odvětví. RH Freight bylo založeno před 40 lety a patří k vedoucím společnostím na trhu pro mezinárodní nákladní dopravu mezi kontinentální Evropou a
Velkou Británii. Prostřednictvým terminálů v Nottinghamu a jihovýchodní částí Londýna obsluhuje RH Freight 32 evropských destinací denně.
O společnosti
Kühne + NagelKuehne + Nagel je jedním z předních světových logistických poskytovatelů s více než 61.500 zaměstnanci v 900 pobočkách ve více než 100 zemích světa. Koncern zaujímá dlouhodobě vedoucí pozice na trhu námořních, pozemních a leteckých přeprav včetně smluvní logistiky a nabízí komplexní služby řízení dodavatelského řetězce na bázi nejmodernějších IT řešení.
 

Přečtěte si také

Back to top button