Logistika a sklady

P3: Slavnostní zahájení provozu nové distribuční haly VF Corporation

Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, oslavila spolu s firmou VF Corporation zahájení provozu nejnovější budovy VF Corporation v pražském průmyslovém parku P3 Prague D8.

Novou halu o velikosti téměř 40 000 m2 dokončila P3 na konci roku 2014 a v lednu jí předala společnosti VF Corporation, vlastníkovi maloobchodních značek jako jsou Vans, The North Face nebo Timberland. Poté proběhla úprava vnitřních prostor a testovací fáze. VF Corporation od nynějška využívá v plném provozuv parku P3 Prague D8 prostory o velikosti 85 000 m2, dvě třetiny z nich si pronajímá a zbývající část vlastní.
 
„S VF Corporation úspěšně spolupracujeme již více než 10 let a dokonale tak známe jejich potřeby,“ říká Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku, a dodává, „tato hala byla pro nás dosud největším projektem výstavby na míru (tzv. Build-To-Suit, BTS) a při její stavbě jsme plně využili znalosti, kterými naše týmy disponují.“ Nejnovější přírůstek do portfolia P3 Logistic Parks také nedávno získal jako první budova P3 v České republice environmentální certifikát BREEAM na úrovni „very good“.
 
Průmyslový areál P3 Prague D8 se nachází u exitu 1 na dálnici D8, která spojuje Českou republiku s Drážďany a Berlínem. Park je snadno dostupný z centra Prahy přímými linkami městské hromadné dopravy. V současné době zde stojí šest budov s celkovou rozlohou přes 110 000 m2. Mezi nájemce patří kromě firmy VF Corporation společnosti jako DHL Express, In Time Spedice, LATECOERE Czech Republic, PMP PAL, Blažek nebo Puma.
 

Přečtěte si také

Back to top button