Logistika a sklady

P3 zahajuje novou spekulativní výstavbu v Horních Počernicích

Projekt spekulativní výstavby hal o celkové výměře téměř 31 tisíc m2 je vůbec první novou výstavbou v parku P3 Prague Horní Počernice od října 2014, kdy jej společnost P3 získala.

Největší z nových budov nabídne prostory o rozloze téměř 20 tisíc m2, zbylé dvě pak budou mít přibližnou rozlohu cca 5,5 tisíc m2. Dokončení hal zajišťuje společnost Strabag a jejich finalizace  je naplánována na červen 2016. Po dokončení tří nových budov bude park disponovat také pozemky k výstavbě na míru o rozloze 45 tisíc m2.
 
Park P3 Prague Horní Počernice se nachází v dojezdové vzdálenosti 15 minut od centra Prahy, v blízkosti exitu 3 rychlostní silnice R10, která vede z Prahy přes Mladou Boleslav do Německa. Areál je snadno dostupný hromadnou dopravou. V rámci parku funguje nejen pravidelná autobusová linka, ale necelý kilometr od něj je také železniční stanice.
 
„P3 Prague Horní Počernice je vlajkovou lodí našeho celoevropského portfolia. Areál patří k největším v České republice a v současné době nabízí více než 333 tisíc m2 prostor ve 28 samostatných budovách. O tento prémiový park projevuje zájem řada různých firem, včetně logistických providerů s přeshraniční působností,“ uvedl ředitel společnosti P3 pro Českou republiku Tomáš Míček.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button