Logistika a sklady

Použitý vozík.cz má svou kamennou pobočku

První kamenná pobočka internetového portálu www.pouzityvozik.cz byla uvedena do provozu na Praze 10.

Použitý vozík.cz se zabývá prodejem a odkupem použitých vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky všech značek a druhů pohonu. Součástí obchodní strategie portálu je také krátkodobý pronájem manipulační techniky a přídavných zařízení.
 
Pouzitý vozík.cz sídlí na adrese Za Zastávkou 373, Praha 10, kde je možné zakoupit použité vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku značek jako Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Caterpillar a další. Použitý vozík.cz, který se během dvou let svého provozu na trhu dobře etabloval, patří do portfolia služeb společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
 
 
Základní informace o Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group.
 
Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky – Linde MH disponuje 14 prodejními místy a více než dvěma desítkami servisních míst.  Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button