Logistika a sklady

Prologis Park Wroclaw V se rozrůstá o dalších 11 400 čtverečních metrů

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil spekulativní výstavbu nové budovy o rozloze celkem 11 400 metrů čtverečních ve svém Prologis Park Wrocław V.

Hala, jejíž dokončení je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2017, je již nyní, pouhý měsíc po zahájení výstavby, plně pronajatá.
 
Tyto nové nájemní smlouvy zahrnují:
 
·        7 195 metrů čtverečních obsadí farmaceutická společnost věnující se výrobě léčiv;
·        2 300 metrů čtverečních získá společnost Emako, provozovatel online obchodu nabízejícího domácí a zahradní potřeby;
·        1 890 metrů čtverečníchvyužije jeden z předních poskytovatelů logistických služeb.
 
„Budovu jsme přizpůsobili tak, aby lépe vyhovovala potřebám našeho zákazníka, který je renomovaným hráčem z farmaceutického průmyslu. Kromě instalace vysoce kvalitního systému pro optimální regulaci teploty a vlhkosti vzduchu jsme vyšli vstříc klientovu přání zabezpečit brány a doky proti průniku venkovního vzduchu. Z tohoto důvodu vznikly dodací a expediční místnosti, které tvoří jakousi ochrannou zónu před vjezdem do haly jako takové,“ vysvětluje Ewa Zawadzka, viceprezidentka a ředitelka pro výstavbu  Prologis v Polsku. „I díky tomu, že s našimi zákazníky spolupracujeme na tom, abychom co nejlépe pochopili jejich hlavní potřeby, máme dnes to potěšení oznámit, že Prologis Park Wrocław V tímto dosáhl 100% obsazenosti,“ dodává Ewa Zawadzka.
 
Prologis Park Wrocław V tvoří šest budov o celkové rozloze 136 000 m2. Nachází se v obci Nowa Wieś Wrocławska, vzdálené tři kilometry od dálničního křížení Bielański, které propojuje dálnici A4 (Berlín–Vratislav–Krakov–Ukrajina) s rychlostní silnicí SB/E67, jen kousek od dálničního obchvatu Vratislavi. Kromě vynikající lokality park zákazníkům nabízí možnost rozšiřovat své logistické operace.
Prologis je díky více než 4,4 milionu metrů čtverečních logistických a průmyslových ploch a působností ve čtyřech zemích regionu jedním z předních poskytovatelů distribučních prostor ve střední a východní Evropě (k 30. září 2016).

Přečtěte si také

Back to top button