Logistika a sklady

Segro Logistics Park Prague je plně pronajat

Tým industriálních nemovitostí společnosti JLL zprostředkoval pronájem 2 800 m2 industriálních prostor pro logistického operátora Damco v Segro Logistics Parku Prague v Hostivici.

Jeden z největších poskytovatelů spedičních a logistických služeb na světě, společnost Damco, která je součástí A.P. Moller-Maersk Group, si pronajala poslední volné stojící prostory v hostivickém logistickém parku u rychlostní silnice R6.
 
Miroslav Kotek, senior konzultant týmu industriálních nemovitostí JLL, transakci komentuje: „Díky profesionalitě a flexibilitě vlastníka a nového nájemce se nám po velice intenzivních jednáních podařilo transakci dokončit v rekordně krátkém čase. Hlavním rozhodovacím kritériem byla kromě ceny a vysokého standardu prostor také lokalita, ve které Damco působí již více jak 12 let.“
 
Bart van de Vin, CEO, Damco Central Europe, dodává: „JLL dokonale porozumělo našim požadavkům a rychle a účelně nás provedlo celým procesem počínaje průzkumem místních trhů s nemovitostmi, přes prohlídky až k finálnímu podpisu smlouvy se společností Segro. Jejich prostory nabízí vysoký standard, na který jsme my i naši klienti zvyklí, a už se těšíme na stěhování do nové budovy. Budeme ji využívat k podpoře stabilního růstu našich dvou hlavních obchodních aktivit v České republice, tedy smluvní logistiky a dekonsolidace lodní a letecké dopravy.“
 
Segro Logistics Park Prague
Segro Logistics Park Prague v současné době zahrnuje přes 100 000 m2 průmyslových prostor určených k pronájmu. Všechny stojící prostory jsou plně pronajaté. Pozemky o celkové rozloze 70 hektarů nabízejí možnost rozšíření průmyslových a logistických prostor parku až na 250 000 m2. Areál těží ze svého strategického umístění poblíž pražského letiště u rychlostní silnice R6. Mezi další nájemce parku patří například IKEA, PRO.MED.CS Praha či Domo Service.
 

Přečtěte si také

Back to top button