Logistika a sklady

Společnost PF Logo Express rozšiřuje plochu pronajatých prostor v areálu PointPark Poznaň

Společnost PF Logo Express rozšiřuje plochu pronajatých prostor v areálu PointPark Poznaň na 50 000 m2.

Společnost PointPark Properties (P3), specializovaný investor, developer a správce průmyslových nemovitostí, zahájila ve svém areálu PointPark Poznaň výstavbu výrobního a distribučního centra o ploše 26 743 m2 pro předního dodavatele propagačních dárkových předmětů, společnost PF Logo Express, součást skupiny PF Concept. Po předání nových prostor bude PF Logo Express využívat téměř 50 000 m2 logistického areálu v Poznani, díky čemuž se stane nejvýznamnějším polským nájemcem společnosti P3.
 
Společnost PF Concept navrhuje a vyrábí propagační dárkové předměty, například deštníky, zapalovače, baterky, nářadí, plakáty a trička pro více než 9 000 zákazníků působících ve více než 60 zemích světa. Stávající distribuční centrum této společnosti na ploše 23 000 m2 v  PointParku Poznaň bylo otevřeno v roce 2011 a je vybaveno technikou k dekoraci a zakázkovým úpravám výrobků dle přání zákazníků, ke kterým patří některé přední mezinárodní značky. Ve stávajícím centru, které společnost P3 postavila podle konkrétních požadavků společnosti PF Concept, je nyní zaměstnáno 600 pracovníků.
 
Nové prostory zvýší skladovou kapacitu společnosti PF Concept a umožní jí rozšířit podnikání v západní Evropě. Výstavba byla zahájena v září 2013 a předání nových prostor je plánováno na první čtvrtletí roku 2014. Areál PointPark Poznaň se nachází přibližně 10 km od Poznaně, poblíž dálnice A2, která od roku 2012 zajišťuje nepřerušené dálniční spojení s Berlínem a západní Evropou. Celková plocha areálu činí 194 569 m2 a je zde možnost postavit ještě pět budov podle individuálních potřeb zákazníků s celkovou rozlohou 131 000 m2.
 
Andrzej Wroński, Country Head Poland P3, uvedl: „Rozhodnutí společnosti PF Concept podstatně rozšířit své působení v areálu PointPark Poznaň potvrzuje jeho vynikající polohu a infrastrukturu.  Areál disponuje volnými prostorami pro další výstavbu projektů na míru. Developerské týmy společnosti P3 spolupracují s klienty s cílem přizpůsobit budovaný prostor konkrétním potřebám zákazníků a rychle realizovat výstavbu, která splní i vysoce specializované požadavky.“
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button