Logistika a sklady

Společnost Plastipak prodloužila spolupráci s Business Park Rudná

Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel další nájemní smlouvu v logistickém parku Business Park Rudná.

Společnost Plastipak, nadnárodní výrobce plastových lahví prodloužila pronájem 8 000 mvýrobních a administrativních ploch v hale 12. Společnost Plastipak působí na Českém trhu 9 let a po celou dobu je věrná Business Parku Rudná.
Jan Kubíček, zástupce společnosti Heitman, k tomu říká: “Jsme velmi potěšeni, že jsme schopni poskytnout prvotřídní prostory a služby pro energeticky náročnou výrobu. Dlouhodobá spolupráce dokazuje vysoký standard a kvalitu našeho areálu.”
 
Nedávno jsme informovali o uzavření nájemních smluv se společnostmi VAFO PRAHA a Transped-SOC. Smlouva se společností Plastipak je tedy již třetí úspěšnou transakcí v Business Parku Rudná v několika posledních týdnech. To jen potvrzuje, že Rudná je nadále vyhledávanou výrobní a logistickou lokalitou.
 
O Business Parku Rudná
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150.000 m2 moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button