Logistika a sklady

Sportisimo rozšiřuje pronájem prostor na 58 100 metrů čtverečních v Prologis Park Prague-Rudná

Prologis postaví novou budovu na míru pro český řetězec se sportovním zbožím.

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že postaví distribuční prostory o rozloze 34 200 metrů čtverečních na míru pro Sportisimo, český řetězec se sportovním zbožím v Prologis Park Prague-Rudná.
 
V rámci nové nájemní smlouvy Sportisimo navíc také prodloužilo pronájem současných prostor o rozloze 23 900 metrů čtverečních. Celkem tak   řetězec v parku obsadí 58 100 metrů čtverečních.
 
„Sportisimo úspěšně provozuje své aktivity z Prologis Parku Prague-Rudná již po nějakou dobu. Jedním z důvodů je právě ideální lokalita parku pro regionální distribuci,“ řekla ředitelka nákupu a marketingu společnosti Sportisimo Martina Kudláčková. „V současné chvíli se soustředíme na rozvoj našich aktivit na evropských trzích. Rozšířit prostory v tomto parku je součástí našeho strategického plánu, který věříme, že přispěje k posílení a růstu našeho podnikání,“ dodala.
 
Ke stávajícím prostorům společnosti Sportisimo v budově DC18 o rozloze 23 900 metrů čtverečních přibyde dalších 34 200 metrů čtverečních. Výstavba nové budovy se bude řídit nejnovějšími standardy v oblasti udržitelnosti a bude podrobena akreditaci BREEAM.
 
Prologis Park Prague-Rudná nabízí řadu flexibilních řešení. Jednotky určené k pronájmu máme k dispozici v různých velikostech a vždy jsme připraveni je přizpůsobit požadavkům našim zákazníkům z nejrůznějších odvětví,” řekl ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis v České republice a na Slovensku Martin Baláž. „Rozhodnutí Sportisima rozšířit pronájem prostor v parku o dalších 34 200 metrů čtverečních je důkazem jak dobré práce týmu Prologis pro správu nemovitostí, tak schopnosti společnosti poskytovat přesná řešení na míru zákazníkům,“ doplnil Baláž.
 
Na uzavření nájemní smlouvy se podílela realitní poradenská společnost Cushman & Wakefield.
 
Prologis Park Prague-Rudná má celkovou rozlohu 175 000 metrů čtverečních moderních distribučních prostor umístěných v celkem 18 budovách. Park se nachází hned u dálnice D5, 20 minut od centra Prahy.
 
Prologis je s více než 985 000 metry čtverečními logistických a průmyslových prostor jedním z předních poskytovatelů distribučních prostor v České republice (k 31. březnu 2016).

Přečtěte si také

Back to top button