Logistika a sklady

Tým Colliers International posiluje

Společnost Colliers International oznamuje dvě nové posily do týmu v České republice. Michal Rajtr (31) a Markéta Janatová (33) byli jmenováni na pozici Associate v oddělení kancelářských prostor se zaměřením na zastupování pronajímatelů a vlastníků kancelářských budov.

Před nástupem do Colliers v listopadu 2012 Michal více než šest let pracoval jako realitní makléř v AAABYTY.CZ, kde se specializoval na prodej a pronájem bytů v Praze, byl zodpovědný za komunikaci s klienty, majiteli domů a katastrálními úřady, vedení obchodních jednání, rozšiřování portfolia nabízených nemovitostí, poradenství a za realizaci nákupu nemovitostí a následného prodeje ve spolupráci s partnerskou společností AAA Realitní fond.
 
V roce 2009 se Michal stal senior makléřem a vedl vlastní tým. Účastnil se strategického plánování a rozvoje společnosti, školil nové makléře, vedl týmové porady a byl součástí interní komunikace mezi vedoucími týmů, vedoucími oddělení a generálním ředitelem. Michal promoval na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
 
Markéta také nedávno posílila tým Colliers International. Předtím pracovala jako asset manager v Bank Austria Real Invest Asset Management ČR, kde zodpovídala za poskytování komplexních služeb asset managementu interním i externím klientům. Markéta byla  denně v kontaktu s nájemci, se kterými řešila každodenní záležitosti, připravovala obchodní výkazy, koordinovala agentury zodpovědné za pronájem volných prostor a měla na starost marketing nemovitostí. Markéta je absolventkou Evropského polytechnického institutu.
 
Úkolem Michala a Markéty bude poskytování poradenství a zastupování pronajímatelů a vlastníků při pronájmu, marketingu a propagaci kancelářských budov, realizace nových marketingových a nájemních konceptů, aktivní vyhledávání potenciálních nájemců, organizování prohlídek volných prostor a asistence při plánování prostor nájemců a přípravě základních nájemních podmínek.
 
„Všichni v Colliers International srdečně vítáme naše nové kolegy,“ řekl Omar Sattar, MRICS, výkonný ředitel, Colliers International Česká republika. „Jsme si jisti, že přispějí k tomu, abychom předčili úspěchy dosažené v letech 2011 a 2012.“
 
O Colliers International
Colliers International je jedním z předních celosvětových poskytovatelů realitních služeb. Působí v 522 kancelářích v 62 zemích světa a zaměstnává přes 12 000 profesionálů. Jako dceřiná společnost FirstService Corporation (NASDAQ: FSRV; TSX: FSV and FSV.PR.U) nabízí zázemí silného finančního partnera a lokálního managementu, které klientům zaručí zodpovědné a iniciativní řešení jejich realitních potřeb. Colliers poskytuje řadu služeb jak uživatelům prostor, tak i vlastníkům a investorům, které zahrnují korporátní služby, prodeje a pronájmy nemovitostí, správu nemovitostí a asset management, projektový management, investiční prodeje a poradenství, oceňování nemovitostí, hypoteční poradenství a průzkum trhu. Colliers International působí na českém trhu od roku 1994.

Porota CEE Real Estate Quality Awards 2012 ocenila Colliers International nejlepší agenturou v segmentu průmyslových nemovitostí, nejlepší agenturou v oblasti kancelářských nemovitostí a nejlepší společností v oblasti property managementu. Společnost The Lipsey Company a magazín National Real Estate Investor zařadily Colliers International na druhé místo mezi poskytovateli komerčních realitních služeb. Více informací naleznete na www.colliers.com.

 

Přečtěte si také

Back to top button