Logistika a sklady

Tým Colliers International posiluje

Společnost Colliers International oznamuje dvě nové posily do týmu v České republice. Michal Rajtr (31) a Markéta Janatová (33) byli jmenováni na pozici Associate v oddělení kancelářských prostor se zaměřením na zastupování pronajímatelů a vlastníků kancelářských budov.

Před nástupem do Colliers v listopadu 2012 Michal více než šest let pracoval jako realitní makléř v AAABYTY.CZ, kde se specializoval na prodej a pronájem bytů v Praze, byl zodpovědný za komunikaci s klienty, majiteli domů a katastrálními úřady, vedení obchodních jednání, rozšiřování portfolia nabízených nemovitostí, poradenství a za realizaci nákupu nemovitostí a následného prodeje ve spolupráci s partnerskou společností AAA Realitní fond.
 
V roce 2009 se Michal stal senior makléřem a vedl vlastní tým. Účastnil se strategického plánování a rozvoje společnosti, školil nové makléře, vedl týmové porady a byl součástí interní komunikace mezi vedoucími týmů, vedoucími oddělení a generálním ředitelem. Michal promoval na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
 
Markéta také nedávno posílila tým Colliers International. Předtím pracovala jako asset manager v Bank Austria Real Invest Asset Management ČR, kde zodpovídala za poskytování komplexních služeb asset managementu interním i externím klientům. Markéta byla  denně v kontaktu s nájemci, se kterými řešila každodenní záležitosti, připravovala obchodní výkazy, koordinovala agentury zodpovědné za pronájem volných prostor a měla na starost marketing nemovitostí. Markéta je absolventkou Evropského polytechnického institutu.
 
Úkolem Michala a Markéty bude poskytování poradenství a zastupování pronajímatelů a vlastníků při pronájmu, marketingu a propagaci kancelářských budov, realizace nových marketingových a nájemních konceptů, aktivní vyhledávání potenciálních nájemců, organizování prohlídek volných prostor a asistence při plánování prostor nájemců a přípravě základních nájemních podmínek.
 
„Všichni v Colliers International srdečně vítáme naše nové kolegy,“ řekl Omar Sattar, MRICS, výkonný ředitel, Colliers International Česká republika. „Jsme si jisti, že přispějí k tomu, abychom předčili úspěchy dosažené v letech 2011 a 2012.“
 
O Colliers International
Colliers International je jedním z předních celosvětových poskytovatelů realitních služeb. Působí v 522 kancelářích v 62 zemích světa a zaměstnává přes 12 000 profesionálů. Jako dceřiná společnost FirstService Corporation (NASDAQ: FSRV; TSX: FSV and FSV.PR.U) nabízí zázemí silného finančního partnera a lokálního managementu, které klientům zaručí zodpovědné a iniciativní řešení jejich realitních potřeb. Colliers poskytuje řadu služeb jak uživatelům prostor, tak i vlastníkům a investorům, které zahrnují korporátní služby, prodeje a pronájmy nemovitostí, správu nemovitostí a asset management, projektový management, investiční prodeje a poradenství, oceňování nemovitostí, hypoteční poradenství a průzkum trhu. Colliers International působí na českém trhu od roku 1994.

Porota CEE Real Estate Quality Awards 2012 ocenila Colliers International nejlepší agenturou v segmentu průmyslových nemovitostí, nejlepší agenturou v oblasti kancelářských nemovitostí a nejlepší společností v oblasti property managementu. Společnost The Lipsey Company a magazín National Real Estate Investor zařadily Colliers International na druhé místo mezi poskytovateli komerčních realitních služeb. Více informací naleznete na www.colliers.com.

Přečtěte si také

 

Přečtěte si také

Back to top button