Logistika a sklady

Výrobce elektrokol CRUSSIS Electrobikes se přesune do nové budovy v Prologis Park Prague-Úžice

CRUSSIS Electrobikes s.r.o. se stane součástí živé business komunity Prologis Park Prague-Úžice vyhledávaného díky budovám, které zde Prologis dodal na míru svým stávajícím zákazníkům. CRUSSIS si v parku bude dlouhodobě pronajímat celých 21 000 metrů čtverečních budovy 4B.

Součástí prostor pro CRUSSIS bude široké spektrum prvků zvyšujících provozní účinnost a podporujících wellbeing zaměstnanců. K optimální spotřebě elektřiny ve výrobní části budovy přispěje výkonné LED osvětlení se snímači pohybu a senzory intenzity denního světla. Ve speciálních vnitřních skladových prostorách budou uloženy elektrické baterie, jež CRUSSIS instaluje do svých výrobků. Světlíky pak zajistí dostatek denního světla, které příznivě působí na zdraví zaměstnanců.

Probíhající výstavba v Prologis Park Prague-Úžice potvrzuje, jak vysoký je zájem o lokalitu situovanou 9 kilometrů severně od Prahy při dálnici D8. Park nabízí kombinaci prozákaznického přístupu a služeb Prologis s nejmodernějším developmentem, který přináší víc než jen čtyři stěny a střechu, a pohodlným spojením jak do hlavního města, tak na pražské letiště i na zahraniční trhy.

Back to top button