Logistika a sklady

Westpoint Distribution Park přivítal nového nájemce

Společnost Riva, přední prodejce podlahových krytin v ČR s více jak 20letou historií, si pronajala prostory v areálu Westpoint Distribution Parku v Praze 6.

Jedná se přibližně o 3 000 m2 skladových prostor a 130 m2 administrativního zázemí. Celá transakce proběhla za podpory průmyslového týmu 108 AGENCY, který zastupoval majitele areálu – realitní a developerskou společnost IMMOFINANZ Group.
Skupina IMMOFINANZ je jednou z vedoucích kotovaných realitních společností v Evropě. Společnost je začleněna na hlavním indexu ATX Vídeňské burzy a obchoduje také na Varšavské burze cenných papírů (WSE). Od svého založení v roce 1990 společnost sestavila portfolio vysoce kvalitních nemovitostí, které v současnosti čítá více než 1 700 investičních realit o účetní hodnotě přibližně 10,4 mld. eur.
 
Společnost se jako „realitní soustrojí“ soustřeďuje na propojení svých tří hlavních obchodních oblastí: vývoj udržitelných, speciálně navržených prvotřídních prostor v nejžádanějších lokalitách, profesionální správu těchto nemovitostí a prodej optimalizovaný podle cyklů. Skupina IMMOFINANZ soustřeďuje své činnosti na segment drobné klientely, kancelářských prostor, logistických prostor a obytných prostor na osmi klíčových regionálních trzích, jimiž jsou: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko a Rusko.
 

Přečtěte si také

Back to top button