Logistika a sklady

Yusen Logistics získal ocenění Global Quality Award 2016 od společnosti Renault

Mikhail Kholyavenko, Director of Business Development and Product Management pro Yusen Logistics Europe.

Yusen Logistics získal od francouzského výrobce a dodavatele automobilů, společnosti Renault, významné ocenění za kvalitu poskytovaných logistických služeb během roku 2016.
 
Toto prestižní ocenění je vyjádřením uznání za spolupráci s provozy Yusen Logistics v rámci východní Evropy, které poskytovanými logistickými službami podporují produkci více jak 1.5 milionu automobilů značky Renault ročně. YusenLogistics zajištuje pro společnost Renault svozy/rozvozy zásilek, crossdockové služby i celovozové přepravy napříč těmito státy: Polska, České republiky, Maďarska, Rumunska, Slovinska a Slovenska.
 
Jde o velice náročný a komplexní provoz zahrnující denní přepravy velkého objemu automobilových dílů a to do více než 15 závodů společnosti Renault v rámci Evropy.
 
Veronique Sarlat-Depotte, Výkonná ředitelka Renault-Nissan PurchasingOrganization uvedla: Při poskytování přepravních a crossdockových služeb v rámci regionu východní Evropy je Yusen Logistic s velmi spolehlivým, otevřeným, výkonným a zodpovědným partnerem.
 
Mikhail Kholyavenko, Director of Business Development and Product Management pro YusenLogisticsEurope při převzetí ocenění prohlásil: “Jsme velice potěšeni získáním tohoto ocenění od společnosti Renault, které je projevem uznání za poskytované služby. Kvalita je srdcem firemní kultury YusenLogistics a my budeme i nadále pokračovat v našem závazku neustálého zlepšování v souladu naší Kaizen filozofií.

Přečtěte si také

Back to top button