Logistika a sklady

Změny ve VCHD Cargo GmbH

Změny ve VCHD Cargo GmbH. Přepravní společnosti VCHD Cargo GmbH učinila strategické rozhodnutí a přestěhovala svoje sídlo z Radeburgu do Alsfeldu v německém Hessensku. Důvodem je výhodná poloha u dálnice A5 na křižovatkách jejích mezinárodních linek i blízkost k dceřiné společnosti Völker Logistik, která v Alsfeldu působí již 18 let.  

Přestěhování VCHD Cargo GmbH do centrální části Německa nám a našim zákazníkům přinese větší flexibilitu a dá nám prostor pro ještě větší optimalizaci,“ uvádí Ing. Petr Kozel, CEO a generální ředitel skupiny VCHD Cargo, a dodává, „v Alsfeldu budeme sdílet prostory s naší dceřinou společnosti Völker Logistik, což nám umožní ještě rychlejší završení její integrace do našich procesů.“

Alsfeld v centrální části Německa, ve spolkové zemí Hessensko, disponuje díky své poloze u dálnice A5 dobrým napojením na celou německou dálniční síť. Skupina VCHD Cargo zde v roce 2021 akvizicí získala společnost Völker Logistik, kterou postupně integruje do své sítě. Přestěhování VCHD Cargo GmbH přinese personální i procesní synergie, ze kterých budou profitovat zaměstnanci i zákazníci společnosti.

Zdroj
VCHD Cargo

Přečtěte si také

Back to top button