Zprávy

Ještěrky se sjedou na Letné už tuto sobotu

Unikátní závod řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2015 odstartuje již tuto sobotu 5. září na Letenské pláni.

Celorepublikové mistrovství s bohatým doprovodným programem pro celou rodinu se koná od 10:00 do 17:00 hodin a je pro všechny návštěvníky zdarma. Těšit se můžete na napínavé souboje řidičů „ještěrkářů“, adrenalinové doprovodné atrakce, koncert Žlutého psa a i na pokus o vytvoření nového českého rekordu.
 
V sobotu se v Praze na Letenské pláni naproti stadionu Sparty roztočí kola „ještěrek“ neboli vysokozdvižných vozíků, které se utkají v oblíbeném závodě Ještěrka Cup 2015. V letošním osmém ročníku poměří síly ti nejlepší řidiči i řidičky a předvedou svůj um, rychlost a především mistrovskou přesnost. A co na vás čeká? Netradiční podívaná doprovázená bohatým programem v podobě nejrůznějších soutěží a atrakcí. Pro milovníky adrenalinu bude připravená Wipe Out zóna, dámy se mohou těšit na Beauty salon s masážemi a ve 14:00 hodin zahraje skupina Žlutý pes. Sledovat můžete i netradiční pokus o rekord. Povede se řidičům pomocí vidlic vozíku vhodit míč do basketbalového koše umístěného do výšky 2,5 m v rekordním čase? To na vlastní oči uvidíte jenom na Ještěrka Cupu.
 
Organizátor soutěže, společnost Linde Material Handling, myslel ale i na ty nejmenší návštěvníky, proto se na závodech nebudou nudit ani děti. Mohou vyzkoušet jízdu šlapacích
vysokozdvižných vozících, vydovádět se na trampolíně nebo vyzkoušet Boot camp s originální překážkovou dráhou. Celým dnem provede populární moderátorka Lucie Výborná. Nenechte si ujít originální závod „ještěrkářů“ a přijďte s celou rodinou na Ještěrka Cup a užijte si hezký den plný zábavy!

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button