Letecká doprava

Emirates SkyCargo má novou rezervační platformu CargoWise

Emirates SkyCargo, nákladní divize společnosti Emirates, přináší zákazníkům nové technické řešení pro větší komfort a efektivitu během rezervace nákladních zásilek. Platforma CargoWise vznilkla ve spolupráci se společností WiseTech Global, předním poskytovatelem softwarových řešení pro logistický průmysl. Zákazníkům umožní přímý přístup ke svým letům a nákladním kapacitám.

Zákazníci po dokončení registrace mohou provádět své rezervace přímo v rámci této platformy, platí to pro většinu nákladního zboží. „V rámci naší nákladní divize Emirates SkyCargo se neustále snažíme vyhledávat nové způsoby, jak každý jednotlivý krok přepravy učinit ještě více efektivnější – od samotné rezervace zásilky až po doručení jeho příjemci. Máme radost, že se nám ve spolupráci se společností WiseTech podařilo propojit platformu CargoWise s našim vlastním systémem Emirates SkyChain, díky tomu mají zákazníci lepší přístup k vyhledávání letů a snadnější přístup k rezervacím přímo u Emirates SkyCargo. Věříme, že tento krok pomůže zákazníkům i našim globálním týmům šetřit jejich čas i úsilí a zabránit zbytečným neefektivnosti během rezervačního procesu,“ řekl Nabil Sultan, viceprezident Emirates pro nákladní přepravu.

Přečtěte si také

„Volba platformy CargoWise významnými zákazníky Emirates SkyCargo je důkazem pronikání této služby na trh. Díky rostoucímu počtu přímých e-bookingových spojení s leteckými společnostmi mají všichni uživatelé této platformy přístup k letovým řádům, sazbám a dostupnosti letům společnosti Emirates SkyCargo v reálném čase. Toto spojení nám umožňuje poskytnout zákazníkům snadný přístup k aktuálním datům, což vede k vyšší efektivnosti, produktivitě a přispívá také k informovanému rozhodování našich klientů,“ doplnil Scott McCorquodale, ředitel automatizace Air Cargo ve společnosti WiseTech.

Zákazníci Emirates SkyCargo mají přístup k této platformě od 1. září 2021. Do konce tohoto měsíce bude tato služba dostupná pro většinu globálních zákazníků společnosti.

Přečtěte si také

Back to top button