Motorismus

Společnost MAN Truck & Bus rozšiřuje svoji mobilní internetovou prezentaci

Internetové stránky společnosti MAN Truck & Bus byly optimalizovány pro přenos informací, který je schopen akceptovat jakýkoliv smartphon, jež je vybaven mobilním internetovým přístupem.

Po aplikacích vhodných pouze pro koncová zařízení iPhone a iPad následuje rozšíření přenosu elektronických informací o společnosti MAN Truck & Bus, který je vhodný pro příjem na smartphonech i ostatních výrobců. Detailní informace o produktech, v podobě nákladních vozidel a autobusů značek MAN a NEOPLAN, vznětových motorů, jednotlivých konstrukčních dílů, stejně jako služeb MAN, jsou nyní v kapesním formátu k dispozici komukoliv a to v kteroukoliv denní či noční hodinu.
Mobilní prezentace společnosti, doplněná o zajímavá fakta, týkající se MAN sociálních projektů, technických inovací a současných korporátních novinek, udržuje svoje zákazníky využívající mobilní přenos dat a každý den aktualizuje nejnovějších informace.
Navíc jednoduchý integrovaný vyhledávač dovoluje rychle a bezpečně nalézt nejbližší zastoupení značky MAN nebo jejího prodejního partnera.       Struktura a přístup k informacím jsou ve vyhledávači velmi podobné struktuře samotné elektronické aplikace, takže uživatel může velmi jednoduše a efektivně využít všech možností a funkcí operačního systému. Mobilní webovou stránku lze nalézt na URL  www.app.mantruckandbus.com a to jak v německé, tak anglické mutaci.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button