Zprávy

Renault Trucks rozšiřuje svoji nabídku distribuční řady o model D WIDE

Model D WIDE je vybaven motorem o objemu 11 litrů. Toto vozidlo s celkovou hmotností 18 až 26 t je ideálním pomocníkem pro distribuční obory, komunální služby a přepravu osobních vozidel, který je nyní nabízen ve dvojí motorizaci a to s objemy 8 a 11 litrů a výkony od 250 až do 430 k.

Renault Trucks nově nabízí pro model D WIDE, své distribuční řady, motor o objemu 11 litrů DTI 11 Euro 6. Díky tomuto novému motoru Renault Trucks D WIDE poskytuje navíc další dva výkony 380 k / 1800 Nm a 430 k / 2050 Nm.
 
Tato nová nabídka umožňuje pokrýt potřeby zákazníků, kteří hledají vozidlo s vysokým výkonem a sníženou kabinou pro větší pohodlí.  Přístup do kabiny Renault Trucks D WIDE byl navržen tak, aby usnadnil každodenní práci řidiče, která mnohdy vyžaduje časté nastupování a vystupování z vozidla. D WIDE je vybaven dvěma schůdky s protiskluzovou úpravou a výškou pouhých 340 mm.
 
Renault Trucks D WIDE DTI11 odpovídá na požadavky oborů spojených s komunálními službami, přepravou kapalin nebo přepravou automobilů.
 
Renault Trucks D WIDE je sériově vybaven robotizovanou převodovkou Optidriver. Dále může být vybaven sadou Fuel Eco, která obsahuje inteligentní technologie přispívající ke snižování spotřeby paliva jako je automatické zastavení motoru, systém eco cruise control, vypínatelný kompresor vzduchu a deaktivovaný režim Power. Pro ještě větší bezpečnost a pohodlí posádky může být na přání vybaven retardérem Voith.
 
Stejně jako distribuční model D WIDE, je i model Renault Trucks C Cab 2,3 m rozšířen o nabídku nové motorizace DTI11. Tento model vyhovuje zvláště oborům komunálních služeb, jako například svozu odpadu, požadujících výkonné vozidlo, které usnadní posádce časté nastupování a vystupování. Je rovněž dobře použitelný pro náročné stavební obory. Celkem 16 modelů D WIDE a C Cab 2,3 m je nyní vybaveno motorem  DTI11.
 

Přečtěte si také

Back to top button