Silniční doprava

DKV přetáhlo manažera z LeasPlanu

Se 14letou zkušeností z firmy LeasePlan přichází do DKV Michal Červenka. Ve firmě, která je jedním z předních poskytovatelů služeb mobility pro firmy v Evropě, bude mít na starosti fleetové zákazníky v České republice a na Slovensku.

„DKV se doposud zaměřovala především na služby dopravcům a drobným živnostníkům. V tomto segmentu má v Čechách a na Slovensku vybudovanou velice silnou pozici. Mým úkolem je rozšířit obchodní aktivity směrem k fleetovým zákazníkům. Jsem rád, že mohu zúročit všechny své dosavadní zkušenosti a využít je v oblasti, která je mi blízká a ve které vidím obrovský potenciál dalšího růstu společnosti,“ říká M. Červenka.

Přečtěte si také

Michal Červenka (43) přichází do DKV ze společnosti LeasePlan, kde působil od roku 2005 nejdříve na obchodních pozicích, následně vedl oddělení péče o korporátní zákazníky a v posledních dvou letech byl ve funkci zástupce obchodního ředitele. Před nástupem do společnosti LeasePlan pracoval na pozici Key Account Manager v Českých radiokomunikacích a Českém Telecomu.

Michal Červenka je ženatý a má dva syny. K jeho zálibám patří kromě rodiny jízda na motorce a četba, zajímá se především o válečnou historii 20. století.

Přečtěte si také

Back to top button