Silniční doprava

Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky. S rostoucím množstvím přezouvaných kol a také spolu se zvyšující se hmotností přibývá nejrůznějších pomocníků, které práci v dílně zrychlují a ulehčují.

Do této kategorie zařízení a technologií patří mezi jinými i zvedací zařízení pro vyvažovačky. Největší český výrobce pneuservisních opravných materiálů a producent strojů, firma FERDUS již několik let úspěšně prodává model TB-J-09 určený primárně pro nákladní, autobusová a jiná obdobná kola.

Nově ale FERDUS rozšiřuje nabídku o subtilnější provedení BJ-05, které najde uplatnění v servisu osobních a lehkých užitkových vozidel. Rozměrově za robustnějším sourozencem příliš nezaostává. Délka 875 mm, výška 930, šířka 320-475 mm (s nájezdem nebo bez). Podobné jsou i parametry minimálního a maximálního průměru kola – 350 až 900 mm. Hlavní rozdíl najdeme v nosnosti, která dosahuje hodnoty 80 kg. Výška zdvihu je 320 mm.

Zvedací zařízení BJ-05 představuje zkrátka ten správný přístup k novoroční dietě. Je kompaktní a lehké, přesto pro běžný pneuservis poslouží více než dobře. A rovněž výrazně méně stojí. Což se v dnešní době počítá dvakrát. Ve velkoobchodní distribuci FERDUS dostupné od 1. 1. 2023 za cenu 10 690 Kč bez DPH.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ Ferdus

Přečtěte si také

Back to top button