Zprávy

Volkswagen Financial Services financuje nejnovější užitkové vozy Volkswagen

Společnost Volkswagen Financial Services připravila atraktivní nabídku užitkových vozů značky Volkswagen pro podnikatele, kteří ke své práci potřebují prostorný a spolehlivý automobil.

Zájemci si nyní mohou prostřednictvím značkového úvěru pořídit Volkswagen Transporter nebo Caddy z nejnovější modelové řady. Díky nastavení poslední nerovnoměrné splátky klesají i měsíční výdaje na splácení úvěru.
 
Podnikatelé mají nyní prostřednictvím úvěrového financování od Volkswagen Financial Services možnost pořídit si nejmodernější užitkový vůz za velmi nízké náklady. Měsíční splátka nového Volkswagenu Caddy totiž začíná již na 3 284 Kč, u většího Volkswagenu Transporter činí
5 199 Kč. U obou modelů se k této částce připočítá pouze vybrané Volkswagen Pojištění dle výběru klienta. „Úvěr na nové modely Caddy a Transporter je nastaven na 24 měsíců s akontací ve výši 25 % z ceny vozu. Hned při uzavření smlouvy je ale klientovi jakožto podnikateli vrácena DPH, a proto je reálná akontace u těchto vozidel ještě nižší. Je ovšem zcela na klientovi, jakou splátku si díky volitelným parametrům úvěru dle svých možností nastaví,“ vysvětluje Lukáš Cankař ze společnosti Volkswagen Financial Services.
 
Nové auto již každé dva roky
Podnikatelé, kteří využijí nové úvěrové nabídky společnosti Volkswagen Financial Services pro užitkové vozy, mají po uplynutí doby splácení hned několik možností, jak naložit s poslední nerovnoměrnou splátkou jejich automobilu. „Klient má možnost ji jednorázově doplatit a vůz si ponechat. Ponechat si vůz může i v případě, že se rozhodne rozložit si poslední splátku do dalších pravidelných splátek. Vozidlo ale také může odprodat v síti Das WeltAuto a pořídit si zcela nové,“ dodává Cankař.
 
Garance odkupu vozu obchodníkem a unikátní pojištění
Volkswagen Financial Services poskytuje od začátku roku 2016 plnohodnotný servis pro zajištění garance odkupu vozu obchodníkem po skončení financování. Další novinkou je zahrnutí Volkswagen Pojištění pro dokonalé pokrytí pojistných potřeb klienta. U značky Volkswagen Užitkové vozy jde o průlomový produkt díky pojištění posádky nebo celoevropské asistence.
 
Modelový příklad financování modelu Transporter a Caddy prostřednictvím Volkswagen Financial Services, platí pro plátce DPH
Model vozu
Cena vozu vč. DPH
Akontace
Vratka DPH
Výsledná platba předem
Měsíční splátka
Délka
Poslední nerovnoměrná splátka
Volkswagen Caddy skříň, 2.0 TDI, 55 kW
401 684 Kč
 
100 421 Kč
 
69 714 Kč
30 707 Kč
3 284 Kč
24 měsíců
240 010 Kč
Volkswagen Transporter skříň, 2.0 TDI,
62 kW
 
586 152 Kč
146 538 Kč
101 729 Kč
44 809 Kč
5 199 Kč
24 měsíců
351 691 Kč
           
Bezpečnost cestujících na prvním místě
Užitkové vozy nejnovější modelové řady Volkswagen přicházejí s mnoha inovacemi a dbají na to, aby byly nepostradatelnými partnery všech profesionálů. Model Transporter T6 dokonce nabízí největší objem nákladového prostoru ve své třídě. Jeho asistenční systémy dokážou rozpoznat kritické situace a pomáhají řidiči minimalizovat při jízdě hrozící rizika. Pro tyto účely jsou oba modely vybaveny i multikolizní brzdou, která v případě srážky začne vůz zpomalovat a může tak předejít dalším nehodám.
 
V rámci špičkového vybavení disponují Transporter i Caddy nejmodernějším multimediálním systémem. Ten například zajišťuje nejčistší příjem mobilního signálu nebo umožňuje přehrávat mobilní aplikace na displeji rádia. Mobilní služba Car-Net Guide & Inform poskytuje řidiči vedle navigace také informace o aktuální dopravní situaci, počasí nebo nejbližších čerpacích stanicích. Také nový Volkswagen Caddy dbá na maximální bezpečí cestujících. Mimo čelních airbagů dokonce jako první ve své třídě nabízí i hlavové a boční airbagy. Řidiče navíc potěší nejen multifunkční možnosti využití obou vozů, ale i jejich nízká spotřeba.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button