Zprávy

Volkswagen Financial Services financuje vozy společnosti Suntel Net

Volkswagen Financial Services, specialista na financování a fleet management, uzavřel odběratelskou smlouvu se společností Suntel Net.

Celkem se jedná o 150 vozů všech modelů značky ŠKODA a vybraných modelů značky Volkswagen Užitkové vozy, které budou financovány prostřednictvím operativního leasingu.

„Financování se snažíme stále více propojovat s nadstandartními službami, které splňují náročné očekávání zákazníků. Kromě individuálního přístupu naši klienti oceňují garanci férového jednání, a to po celou dobu financování. Klienty již na začátku smlouvy informujeme, co je považováno za nadměrné opotřebení, a tak je při vrácení vozů nečeká žádné negativní překvapení v podobě dodatečných nákladů,“ říká Martin Čmarada, Business Development Manager z Volkswagen Financial Services.

Podle jeho slov úspěch ve výběrovém řízení opětovně potvrdil význam postavení společnosti na trhu fleetového financování. V rámci velkoodběratelské smlouvy společnost Suntel Net profinancuje formou operativního leasingu v jeho full-service podobě 150 vozů všech modelů značky ŠKODA a vybraných modelů značky Volkswagen Užitkové vozy (Caddy, Transporter). „Každého takového úspěchu a možnosti poskytovat naše služby tuzemských, ale i zahraničním firmám, si vážíme,“ doplňuje Čmarada.

Společnost Suntel Net, se sídlem v Brně, sdružuje lokální poskytovatele internetového připojení. V konkrétních regionech si vybírá ty nejlepší společnosti nabízející telekomunikační a datové služby, které poté sdružuje. Díky silnému finančnímu zázemí přináší do regionů moderní trendy v oblasti technologií a nabízí tak nadstandardně kvalitní služby i servis zákazníkům.

„Operativní leasing není jenom o financování, ale také o komplexní správě a poskytování služeb souvisejících se správou flotily vozidel. Domníváme se, že tyto služby přináší další úsporu v nákladech a čase, které by jinak bylo potřeba obětovat vedení této agendy. Tím nám zůstává více energie na to, abychom se věnovali našemu byznysu. A starost správy flotily přenecháváme odborníkům. Na Volkswagen Financial Services oceňuji, že vyšel vstříc všem našim požadavkům. Proces schválení spolupráce a rámcové smlouvy proběhl velmi rychle a hladce, navíc s nimi funguje výborná komunikace,“ dodává Michal Rákoci, CEO Suntel Net.

Přečtěte si také

Back to top button