Logistika a sklady

Aleš Klečka, nový konzultant divize Asprova ve společnosti Aimtec

Společnost Aimtec rozšiřuje svůj tým pro plánování a řízení výroby. Na pozici konzultanta japonského APS systému Asprova nastupuje Aleš Klečka (35 let), který bude ve své funkci zodpovědný za implementaci a podporu Asprovy u nových a stávajících zákazníků na českém a slovenském trhu.

Dříve působil jako projektový vedoucí při optimalizaci interních podnikových procesů ve společnosti ČD – Telematika a.s. Zde se mimo jiné podílel na implementaci informačních systémů (ERP, CRM, logistického systému, publikačního software). Na Západočeské univerzitě v Plzni vystudoval dvě vysoké školy – Fakultu elektrotechnickou a ekonomickou. Aleš je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje kolektivním sportům a dalšímu vzdělávání.
 
O společnosti Aimtec
Společnost Aimtec je technologickou a poradenskou firmou v oblasti podnikových informačních systémů. Zaměřuje se na implementaci největších a nejžádanějších softwarových produktů dostupných na světovém trhu informačních technologií. Vytváří vlastní softwarové nástroje, které vznikají ve vývojovém centru společnosti. Nabízí komplexní služby od poradenství až po systémovou integraci a soustředí se na měřitelné přínosy pro zákazníka. V roce 2010 byla největším implementátorem SAP v ČR pro malé a střední firmy. Kromě toho také pomáhá firmám zavádět řízení pomocí japonské filozofie štíhlé výroby (např. český závod Miele). Mezi klienty společnosti Aimtec patří i zahraniční firmy z USA, Velké Británie nebo Ruska. Aimtec je certifikovaným partnerem společností SAP, IBM, Microsoft, Infor a Axway. Je členem řady profesních sdružení a aliancí, například organizace Odette a GS1. Vystupuje jako aktivní člen RFID Competence Center.
 

Přečtěte si také

Back to top button