Logistika a sklady

Areál Nestlé Nupaky má nového majitele

Oddělení industriálních nemovitostí JLL bylo pověřeno společností Nestlé Česko zprostředkováním prodeje Administrativního a skladového areálu v Nupakách u Prahy.

Celková výměra areálu činí 6.500 m2 se zastavěnou plochou přibližně 2.500 m2. Areál se skládá z kancelářské části a skladových ploch včetně mrazícího, chladícího a suchého skladu. Na sklonku roku se podařilo úspěšně dokončit prodej této nemovitosti české společnosti Levné potraviny.
 
Miroslav Kotek, senior konzultant oddělení industriálních nemovitostí JLL, k prodeji říká: „Prodej areálu v této velice atraktivní lokalitě u D1, v blízkosti exitu 8, se podařilo dokončit na sklonku minulého roku a předat jej konečnému uživateli. Nemovitost byla vystavěna v letech 1996 – 1997 na míru výrobci zmrzliny a mražených produktů, společnosti Schoeller, a sloužila jako centrála společnosti a distribuční centrum a poté jako sklad mražených produktů společnosti Nestlé Česko. Na základě podrobného průzkumu trhu provedeného společností JLL a po mnoha jednáních se nakonec podařilo najít kupujícího, který areál využije k jeho původnímu účelu – tedy jako centrálu společnosti, sklad a prodejnu potravinářského zboží.“
 

 

Přečtěte si také

Back to top button