Logistika a sklady

Baoli vylepšuje bezpečnost a výhled pro řidiče u dieselové řady vozíků

Baoli uvádí na evropský trh nové vysokozdvižné vozíky KB30D a KB35D s nosností 3 a 3,5 tuny.

Baoli Material Handling Europe s.r.o. vylepšila spolehlivost a obsluhu jejích vysokozdvižných vozíků. Po uvedení svého nového elektrického vozíku na začátku tohoto roku, Baoli nyní představuje evropskému trhu vozíky KB30D a KB35D s vylepšeným dieselovým motorem Mitsubishi S4S-455.
 
Zásadními prvky zlepšení, ve srovnání s předchozím modelem, jsou: lepší výhled pro řidiče, odolnejší materiály, zvýšení bezpečnosti a strukturovaný lakovaný povrch evropského standardu. Charakterisitickými rysy nových modelů Baoli jsou: zkosený tvar protizávaží a pyramidový design zadní části ochranného rámu zlepšující zadní výhled. Díky úhlu zkosení protizávaží na strojích KB30/35D, řidič má zaní výhled k zemi o 40 cm blíže než při řízení předchozího modelu.
 
Horní a přední výhled řidiče je podpořen o nový design stropního ochranného krytu rámu a stožárem s širším výhledem o 51 cm. Motorové vozíky KB30/35D jsou prvním modelem společnosti Baoli se strukturovaným lakovaným povrchem protizávaží místo hladkého lakovaného povrchu. Tento strukturovaný lakovaný povrch zabraňuje oslnění při silném slunečním světle. Případné nehody jsou tedy tímto redukovány a bezpečnost řidiče zvýšena.
 
Pro zvýšení odolnosti vozíků KB30/35D je kapota motoru vyrobena z plechového profilu. Laminát na předchozím modelu byl nahrazen kovem proto, že kov se tak snadno nezdeformuje, a tím se zvyšuje odolnost komponentů vozíku. Izolační pěna je umístěna uvnitř kapoty motoru, což zvyšuje tepelnou izolaci a snižuje hluk. Protizávaží má teď větší prostor pro vylučování tepla, čímž zlepšuje efektivitu provozu.
 
Kapotu motoru lze otevřít až do úhlu 90°, což zajišťuje pohodlný přístup při údržbě. „Uživatelé praktických a spolehlivých vozíků dbají na bezpečnost pro řidiče, stejně tak jako ochranu nákladu. Proto vývojářský tým společnosti Baoli neustále pracuje na vylepšování bezpečnosti a spolehlivosti svých vozíků, což zůstává v popředí zájmu společně s tradiční praktičností“, říká Rory Harvey-Kelly, generální ředitel společnosti Baoli Material Handling Europe s.r.o.
 
“Nový dieselový vozík Baoli přináší několik nových aspektů, např. inovované převodovky nebo přídavná držadla na zadní straně ochranného rámu pro pohodlnější a bezpečnější obsluhu stroje. Snadná údržba zůstává hlavním prvkem pro všechny Baoli vysokozdvižné vozíky.”
 
Náhradní díly pro KB30/35D jsou k dispozici evropským distributorům prostřednictvím online elektronického katalogu náhradních dílů (EPC = Electronic Parts Catalogue). Tento online katalog byl spuštěn na začátku tohoto roku a poskytuje v reálném čase informace o cenách dílů, katalogových číslech, obsahuje nejnovější technické nákresy a hlavně nabízí možnost snadno a rychle díly objednat. Baoli neustále online katalog (EPC) aktualizuje, aby byla zajištěna maximální informovanost a usnadnění objednávacího procesu náhradních dílů jak pro stávající, tak pro nové Baoli vozíky.
 

Přečtěte si také

Back to top button