Logistika a sklady

Bobcat představí rozsáhlou řadu produktů 

Bobcat představí rozsáhlou řadu produktů. Na veletrhu LogiMAT 2024 bude vůbec poprvé představena rozsáhlá řada produktů Bobcat pro manipulaci s materiálem.

Globální změna značky a integrace divize Doosan Industrial Vehicle (DIV) s řadou vysokozdvižných vozíků a skladové techniky pod značku Bobcat nabídne zákazníkům další řešení, která jim pomohou zefektivnit jejich logistiku. Od začátku letošního roku se všechny stroje pro manipulaci s materiálem společnosti vyrábí v charakteristických barvách značky Bobcat – bílé a oranžové. 

Přečtěte si také

Značka Bobcat je celosvětově proslulá svojí rozsáhlou řadou kompaktních strojů, které se používají ve stavebnictví, v zemědělství, při úpravách terénu, demolicích, recyklaci a v mnoha dalších odvětvích. Nakladače a teleskopické manipulátory Bobcat, které mohou být opatřeny příslušenstvím, jako jsou paletizační vidle, lžíce, drapáky, nosiče balíků nebo vyklápěcí zásobníky, se často používají pro manipulaci s materiálem a pro logistické úkony. Přidání kompletní řady dieselových a elektrických vysokozdvižných vozíků a ostatní skladové techniky je jen přirozeným rozšířením řady produktů Bobcat.

Díky našemu dlouhotrvajícímu závazku k inovacím jsme výrazně rozšířili naše produktové portfolio s cílem uspokojit potřeby nejen svých současných zákazníků, ale i inspirovat a umožnit novým zákazníkům překonat ty nejtěžší výzvy,“ uvedl Scott Park, generální ředitel a místopředseda představenstva Doosan Bobcat. „Díky rozšířené nabídce řešení můžeme pomoci ještě většímu počtu zákazníků zvládnout mnohem více práce.

Produkty Bobcat pro manipulaci s materiálem na veletrhu LogiMAT

Na veletrhu LogiMAT 2024 představí Bobcat svou nabídku dieselových a elektrických vysokozdvižných vozíků, dosahové vozíky typu „retrak“ a skladové techniky, jako jsou paletové vozíky a zakladače. K vidění bude také superkompaktní teleskopický manipulátor Bobcat TL25.60, který díky svým kompaktním rozměrům a výborné manévrovatelnosti umožňuje práci v úzkých prostorách, a to bez jakýchkoli kompromisů v oblasti výkonu.  

Mezi produkty pro manipulaci s materiálem ve stánku Bobcat najdete: 

Dieselové vysokozdvižné vozíky:

  • D160S-9
  • D50SC-9

Elektrické vysokozdvižné vozíky:

  • B25NS
  • B20X-7 Plus 
  • B80NS

Vysokozdvižné (dosahové) vozíky typu „Retrak“:

  • BR16J-9

Skladová technika:

  • BPL18S-7 ruční paletový vozík
  • BPR20S-7 paletový vozík s pojezdem
  • BDR13S-7 dvoupaletový zakladač
  • LSM12N-7 paletový zakladač

Tyto modely jsou reprezentativní ukázkou rozsáhlého sortimentu produktů Bobcat pro logistiku a manipulaci s materiálem. Jedná se o zástupce různých produktových řad: řada dieselových vysokozdvižných vozíků s nosností od 2 do 16 tun, řada vysokozdvižných vozíků s pohonem na LPG s nosností od 2 do 7 tun a řada elektrických vysokozdvižných vozíků s nosností od 1,2 do 10 tun. Do posledně jmenovaného segmentu patří také řada tříkolových elektrických vysokozdvižných vozíků pro lehkou práci s nosností od 1,2 do 2 tun. Další produkty pro skladové práce zahrnují paletové vozíky, zakladače a „retraky“.

Zdroj
Bobcat
Back to top button