Logistika a sklady

C.S.CARGO koupila firmu PUMR & RYBA

C.S.CARGO koupila firmu PUMR & RYBA. Dopravní a logistická společnost C.S.CARGO pokračuje v posilování své pozice na českém trhu. Společnost nově koupila stoprocentní podíl ve firmě PUMR & RYBA, TRANSPORT-SPEDITION, spol. s r.o., která se zabývá mezinárodní silniční dopravou a spedicí zaměřenou zejména na přepravu sypkých materiálů. Akvizice byla dokončena na konci roku 2023.

Společnost PUMR & RYBA se specializuje na poskytování služeb v oblasti silniční dopravy a disponuje speciální návěsovou technikou. Jedná se o flotilu silo návěsů přepravujících nejrůznější druhy sypkých materiálů, jako jsou například gumárenské saze, granuláty či rašelina, a také potravinářských výrobků a surovin, například mouka a cukr. Zkušenosti společnosti zejména v oblasti mezinárodní přepravy sypkých materiálů nyní posílí nabídku služeb C.S.CARGO, která firmu plně akvírovala do své struktury.

Akvizice je v souladu s dlouhodobou strategií C.S.CARGO. Jedním z jejích cílů je začlenit do vozového parku firmy se specializovanou technikou, díky čemuž může rozšiřovat svá logistická řešení a nabízet klientům ještě komplexnější služby. Jedná se o další krok na cestě k upevnění pozice C.S.CARGO jako jednoho z vedoucích poskytovatelů silniční, letecké a námořní dopravy ve střední Evropě.

„Věříme, že tato akvizice přinese pestrost do našich přepravních služeb a společně s našim novým partnerem zajistíme klientům flexibilitu a komplexnost. V následujících měsících budeme aktivně integrovat společnost PUMR & RYBA do našich procesů a naší firemní kultury, abychom co nejdříve dosáhli optimálního propojení obou společností,“ okomentoval Aleš Willert, generální ředitel skupiny CS CARGO. 

Zdroj
C.S.CARGO
Back to top button