Logistika a sklady

Cargo-partner se ve Spojeném království rozšiřuje

Cargo-partner se ve Spojeném království rozšiřuje. Poté, co společnost cargo-partner v roce 2021 zahájila joint venture se společností Aztek International Freight Ltd., získala nyní zbývající akcie a plně začlení partnerskou společnost se sídlem ve Spojeném království do skupiny cargo-partner.

Společnost cargo-partner tímto krokem přidává ke své stávající adrese v Manchesteru dvě nové kanceláře, a to ve východním Londýně a Bradfordu, a dále tak rozšiřuje svou globální síť.

Přečtěte si také

Cargo-partner se ve Spojeném království rozšiřuje

Něco málo přes rok od okamžiku, kdy společnost cargo-partner začala fungovat ve Velké Británii se svou první kanceláří v Manchesteru, dokončuje nyní akvizici společnosti Aztek International, kterou započala v roce 2021 nakoupením jedné třetiny akcií. Tým společnosti cargo-partner ve Spojeném království se za posledních 15 měsíců rozrostl ze 13 na nynějších 55 zaměstnanců umístěných ve třech lokalitách napříč Spojeným královstvím.

Silná evropská síť a odbornost po Brexitu

Pan Stefan Krauter, generální ředitel společnosti cargo-partner, vysvětluje strategický význam této investice: „Se společností Aztek spolupracujeme již 15 let, během kterých jsme si navzájem pomáhali růst a rozvíjet naše podnikání. Tato akvizice významně doplní naše stávající portfolio služeb ve Spojeném království, zejména v oblasti sběrné silniční dopravy. Kromě toho bude tento tým, který se nedávno rozrostl, pokračovat v úspěšném podporování klientů tím, že bude udržovat jejich dodavatelské řetězce v pohybu po Evropě a zvládat složité nové celní požadavky po „Brexitu“.“  

Zaměření na emergency řešení

Vedle pomáhání zákazníkům s pobrexitovými celními postupy se poskytovatel logistiky strategicky zaměřil také na expresní řešení pro vysoce časově kritické přepravy. Od otevření pobočky ve Spojeném království vyřídila společnost cargo-partner několik naléhavých zásilek letecké přepravy od zákazníků z automobilového průmyslu, letectví a kosmonautiky, zdravotnictví, maloobchodu a spotřebního průmyslu. 

Strategická expanze v západní Evropě

Společnost cargo-partner, poskytovatel logistiky s centrálou v Rakousku má tradičně velmi silné zastoupení ve střední a východní Evropě, ale v poslední době značně investoval také do dalšího rozšíření svého zastoupení v západní Evropě. Společnost cargo-partner, která má již 20 let pobočky v Německu a Beneluxu, nedávno přidala do své sítě ještě Irsko, Itálii, Španělsko, Švédsko a Spojené království a nyní je zastoupena na nejdůležitějších trzích v regionu. Další posilování své působnosti ve Spojeném království je zásadním dílem skládačky ve strategických plánech rozvoje společnosti v západní Evropě pro rok 2022 a dále.

Silně etablovaná asijská organizace společnosti cargo-partner bude pokračovat ve spolupráci se svými evropskými agenty tak, že bude neutrálně zpracovávat jejich zásilky na přepravu. „Je to jejich byznys a my můžeme těžit z přínosů rozsahu a konsolidace, jsme také otevřeni diskusi, pokud se jeden nebo druhý chce připojit k naší skupině.“ říká pan Roland Kern, ředitel pro rozvoj globální sítě.


Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button