Logistika a sklady

DACHSER Evropské chemické dny se konaly v Praze

Na začátku června se již po osmé uskutečnily Evropské chemické dny, interní setkání odborníků na chemickou logistiku společnosti DACHSER.

Specialisté tohoto mezinárodního logistického providera z osmi různých zemí a zástupci korporátní divize „Corporate Solutions, Research & Development“ (Korporátní řešení, výzkum a vývoj) na něm diskutovali o inovativních řešeních v oblasti chemické logistiky.
 
Pravidelné setkání specialistů společnosti DACHSER zahájil generální ředitel společnosti DACHSER Czech Republic Ing. Petr Kozel, který představil místní specifika a strategii. Poté čekaly na účastníky dva dny nabité novými informacemi o speciálním řešení Chem-Logistics. V průběhu setkání byl představen i nový eLearningový program pro zaměstnance, který bude od podzimu letošního roku přístupný hned v osmi jazycích a bude nabízet informace o tomto řešení vyvinutém speciálně pro přepravu výrobků podléhajících Dohodě ADR.
Účastníci měli rovněž možnost prohlédnout si distribuční centrum jednoho z nejvýznamnějších zákazníků DACHSERU v České republice v oblasti chemické logistiky – společnosti NCH. Ta je světovým lídrem ve  výrobě chemických produktů určených například pro průmyslovou ochranu, údržbu a čištění povrchů, úpravu vody a dalších a v současné době své výrobky prodává v 55 zemích světa. DACHSER je jedním z jejích nejvýznamnějších logistických providerů v Evropě. 

Přečtěte si také

Back to top button