Logistika a sklady

DB Schenker rozšiřuje logistické služby na Ukrajině

DB SchenkerLogistics rozšiřuje své portfolio služeb na Ukrajině.

Nový terminál se nachází v oblasti Belogorodka, sedm kilometrů od Kyjeva v logistickém centru „Amtel“. Moderní sklad nabízí prostory o rozloze 45 000 m2, výšku 12 m, bezprašnou podlahu a systém pro překládání zboží . Kapacita parkovací plochy je   pro 60  kamiónů a 120 osobních automobilů.Součástí nového logistického komplexu jsou i administrativní prostory s celkovou rozlohou 3 500 m2, které umožní zákazníkům poskytovat kompletní nabídku přepravních i logistických služeb.
 
Skladové prostory jsou určeny především pro klienty z odvětví průmyslu spotřebitelského zboží, elektroniky, chemického a automobilového průmyslu. DB Schenker aktuálně využívá 3 100 m2 skladových ploch a 600 m2 využívá pro administrativu. Do budoucna plánuje další růst.
 
„Náš nový terminál je energeticky šetrný a promyšlený do posledního detailu.Prostory jsou vybaveny dostatečným množstvím ramp i dobrou platformou pro cross-docking, která ovlivňuje celkovou logistickou kapacitu i výkon. Věřím, že profesionální zařízení i vybavení přispějí k lepší úrovni služeb a vyšší kapacitě pro splnění požadavků více zákazníků,“ řekl Oleg Verzhbytskiy, ředitel společnosti DB Schenker Ukrajina. DB Schenker na Ukrajině nabízí plný rozsah služeb v logistice: mezinárodní pozemní přepravu (celovozová přeprava i sběrná služba), vnitrostátní distribuci, leteckou i námořní přepravu a smluvní logistiku.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button